داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تروریسم
ادعای جدید بحرین علیه ایران
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶

وزارت خارجه بحرین از گزارش سازمان ملل مبنی بر دست داشتن ایران در حملات انصارالله یمن به عربستان استقبال کرد.

عربستان بانک مرکزی تروریسم در منطقه است
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴

«غلامحسین دهقانی» که به نمایندگی از ایران در کنفرانس چهارم بروکسل برای آینده سوریه و منطقه حضور یافته بود، در واکنشی قاطع به سخنان وزیر خارجه عربستان سعودی تاکید کرد: وزیر خارجه عربستان سعودی که حکومت متبوعش بانک مرکزی تروریسم و بانی اصلی افراط گرایی در منطقه و ورای آن است.

آنکارا: عراق برای شکست تروریسم باید همکاری کند
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

سخنگوی وزارت خارجه ترکیه به موضع بغداد در محکوم کردن نقض تمامیت ارضی و حریم هوایی خود و همچنین اعتراض به کشته شدن غیرنظامیان در حمله جنگنده‌های ترکیه به شمال عراق، واکنش نشان داد.

هشدار سفیر اسبق آمریکا در تل‌آویو: الحاق کرانه باختری، صهیونیسم را به پرتگاه می‌کشاند
۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

سفیر پیشین آمریکا در فلسطین اشغالی ضمن هشدار درباره طرح اشغال کرانه باختری توسط صهیونیست‌ها، گفت که اجرای این طرح باعث خواهد شد پروژه صهیونیسم به لبه پرتگاه برده شود.

واکنش وزارت خارجه به اصابت خمپاره به خاک ایران
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵

سخنگوی وزارت خارجه در خصوص درگیری رخ داده در نزدیکی مرزهای مشترک ایران و ترکیه بین عناصر تروریست و نیروهای نظامی ترکیه گفت که ابعاد این حادثه توسط مسئولان مرزی دو کشور در دست بررسی است.

ظریف به زودی به دو کشور همسایه سفر می‌کند
۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

سخنگوی وزارت امور خارجه از سفر وزیر امور خارجه به دو کشور همسایه و منطقه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

معاون سرکرده داعش در عراق کشته شد
۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰

یگان مبارزه با تروریسم عراق از کشته شدن «معتز نومان عبد نایف نجم الجبوری» (معروف به حجی تیسیر) که منصب خودخوانده «والی عراق» و معاون سرکرده داعش در امور «ولایات» را بر عهده دارد، خبر داد.

بشار اسد رئیس‌ جمهور قانونی سوریه است
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین‌الملل با تکذیب شایعه توافق ایران و روسیه برای استعفای اسد، نوشت: بشار اسد رئیس جمهور قانونی ‎سوریه و رهبر بزرگ مبارزه با تروریسم تکفیری در جهان عرب است.

حماس: انقلاب ملت فلسطین علیه اشغالگر حتمی است
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» اعلام کرد، انقلاب ملت فلسطین علیه رژیم صهیونیستی حتمی است و تنها مسأله زمان مطرح است.

همکاری ایران، روسیه و سوریه در مبارزه با تروریسم تداوم می‌یابد
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱

دستیار ارشد وزیر امور خارجه گفت: همکاری‌های راهبردی روسیه، سوریه و ایران در راستای مبارزه با پدیده شوم تروریسم و رایزنی‌های جاری سه کشور برای حل سیاسی بحران سوریه، تداوم خواهد یافت.