داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تروریسم
دشمنان عراق، سینه چاکان مرجعیت؟!
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲

یک نویسنده و فعال سیاسی عراق ضمن تمجید از یادداشت روزنامه کیهان در حمایت از مرجعیت عراق، تأکید کرد که فرصت‌طلبان همیشه در کمین هستند تا بتوانند به ایران حمله کنند.

پامپئو از کشورهای اروپایی خواست، حزب‌الله لبنان را تروریست بخوانند
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

وزیر خارجه آمریکا طی بیانیه‌ای با استقبال از تصمیم صربستان برای تروریستی معرفی کردن حزب‌الله لبنان از اتحادیه اروپا و کشورهای اروپایی خواست تا حزب‌الله را در لیست گروه‌های تروریستی خود قرار دهند و تفاوتی میان بخش نظامی و سیاسی آن قائل نشوند.

۱۹ سال پس از یازده سپتامبر؛ ۳۷ میلیون آواره، حاصل جنگ آمریکا با تروریسم
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱

نوزده سال پیش، یازدهم سپتامبر 2001، دو هواپیمای مسافربری خطوط هوایی آمریکا به برج‌های تجارت جهانی برخورد کردند و آمریکا با هدف تلافی از القاعده و اسامه بن لادن، جنگ علیه تروریسم را کلید زد. این جنگ‌ها همچنان ادامه دارد و براساس برآوردها تاکنون 37 میلیون و به روایتی، 49 میلیون انسان در کشورهای مختلف را  آواره کرده است.

بن‌لادن ۱۱ سپتامبر کجا بود؟
۲۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

در تمام مدتی که رئیس جمهور آمریکا، وزیر خارجه و وزیر دفاع ایالات متحده روی صفحه تلویزیون ظاهر می‌شدند و آخرین پیگیری‌ها و جستجوهای نیروهای آمریکا برای پیدا کردن عامل اصلی حمله به برج‌های تجارت جهانی را اطلاع‌رسانی می‌کردند، از مقر اختفا و رفت و آمدهای بن‌لادن خبر داشتند. از سپتامبر 2001 تا می 2011 که بن‌لادن شناسایی و کشته شد، آمریکا می‌دانست او کجاست.

پدر تروریسم نامزد دریافت جایزه صلح نوبل شد!
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

برخی منابع خبری گزارش داده‌اند رئیس‌جمهور آمریکا که از زمان حضور در کاخ سفید به دنبال تقویت جبهه تروریسم در منطقه غرب آسیا بوده به عنوان نامزد جایزه صلح نوبل معرفی شده است.

ترامپ در بازدید از شهر کنوشا: درگیر تروریسم داخلی هستیم
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳

رئیس‌جمهور آمریکا در بازدید از شهر اعتراض‌زده کنوشا، تظاهرات مردم علیه نژادپرستی پلیس را «تروریسم داخلی» توصیف کرده و از لزوم انتقادات از پلیس سخن گفت.

آمریکا باز هم در شورای امنیت منزوی شد
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۰

چهارده عضو شورای امنیت در اقدامی که بیش از پیش حاکی از انزوای آمریکا بود؛ به قطعنامه ضدتروریسم سازمان ملل رای موافق دادند حال آنکه آمریکا در مخالفت با آنها به وتو متوسل شد.

بشار اسد: آمریکا به تروریسم وابسته است
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۸

رئیس جمهور سوریه طی سخنرانی خود در برابر پارلمان این کشور، گفت که آمریکا رابطه محکمی با تروریسم دارد و نمی‌تواند از آن بی‌نیاز شود.

روحانی: عزاداری محرم تعطیل نمی‌شود
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

رئیس جمهور: عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) بیش از همه واجب شرعی را رعایت می‌کنند.

حاکم آمریکایی عراق که رهبر انقلاب به او اشاره کردند، که بود؟
۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰

این مطلب مروری است بر اقدامات مجرمانه حاکم آمریکایی عراق که اوایل دوران پس از سقوط صدام، دولت بوش به او در عراق اختیار تام داده بود و رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست‌وزیر این کشور به نام وی اشاره کردند.