داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
انزوای ایران؛ خوابی که تعبیر نشد
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

روزنامه «پراودا» چاپ مسکو با اشاره به ترور سردار «سلیمانی» نوشت: برخلاف تفسیرهای موجود، دونالد ترامپ و اطرفیانش در برابر رویدادها، واکنشی نداشته بلکه وضعیت و واکنش خود نسبت به آن را از قبل طراحی کرده بودند.

دوران درخشان نیروی هوافضای سپاه با فرماندهی سردار حاجی زاده
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

موفقیت‌های سردار حاجی‌زاده یک «لایه پنهان» وجود دارد و آن اثر اقدامات وی در بهبود اقتصاد کشور و معیشت مردم است.

هدف از تاسیس FATF تامین مالی تروریسم به نفع اهداف آمریکاست
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲

نماینده اسبق ایران در صندوق بین‌المللی پول با بیان اینکه FATF با هدف مدیریت پولشویی و تامین مالی تروریسم به نفع اهداف آمریکا تاسیس شده است،‌ گفت: هدف از تاسیس این نهاد، مبارزه با پولشویی و تامین مالی ترریسم نیست بلکه این نهاد برای مقاصد سیاسی طراحی شده است.

انتقام سخت ملی
۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷

انتقام از مسببین این جنایت نه صرفا یک مساله احساسی که پاسخی به مطالبه عظیم مردمی و اعاده هویت و غیرت ایرانیان است.

چرا ترامپ به تصمیم ناشیانه «ترور مستقیم سردار مقاومت» رسید؟
۱۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۸

سردار مقاومت؛ سردار سلیمانی با شلیک مستقیم آمریکایی ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. ۳ فرضیه درباره اقدام آمریکا برای ترور سپهبد قاسم سلیمانی محتمل است.

خودمان را تحریم نکنید!
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

گزارش‌ها حاکی از آن است که اکثریت قریب به اتفاق اعضای محترم مجمع با پیوستن ایران به این کنوانسیون که یکی از کنوانسیون‌های زیر‌مجموعه FATF است مخالفند و با نگاهی هوشمندانه دریافته‌اند که پذیرش CFT غیر از خود‌تحریمی، باز کردن پای تروریست‌ها به کشور و بستن تمامی راه‌های دور‌زدن تحریم‌ها نتیجه دیگری ندارد.

بشار الاسد بر مبارزه دولت سوریه با تروریسم تاکید کرد
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

بشار الاسد در دیدار دستیار ارشد وزیر خارجه ایران گفت:سوریه با وجود همه مشکلاتی که حامیان تروریسم ایجاد می کنند، بر مبارزه با تروریسم و گسترش حاکمیت دولت بر سراسر سرزمین سوریه تاکید دارد.

تحریم‌های تجاری به نام مبارزه با تروریسم
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

قطعنامه‌ ۱۵۴۰ شورای امنیت سازمان ملل که دستپخت آمریکا در سازمان ملل است، با ایجاد تعهداتی در رابطه با تشکیل سازوکارهای نظارتی و کنترلی بر زنجیره‌ تجارت اقلام صنعتی، به سلطه و اشراف آمریکا بر شریان‌های اقتصادی جهان کمک می‌کند.

آمریکا پایگاه فعال ضد تروریسم را بمباران می‌کند
۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

دستیار ویژه رئیس مجلس در پیامی تویئتری نوشت: آمریکا با نقض تمامیت ارضی و استقلال عراق، آشکارا پایگاه فعال ضد تروریسم را بمباران می‌کند.

چهار ضلع کره شمالی کردن ایران را بشناسید
۳ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

افراد مدافع الحاق به کنوانسیون های استعماری FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام چرا اصرار دارند ایران را تبدیل به کره شمالی دیگری کنند؟ چهار ضلع اصلی کره شمالی شدن ایران مجید انصاری، سید محمد صدر، حسن روحانی و علی لاریجانی هستند که که با اصرار های خود برای پیوستن به کنوانسیون های درخواستی FATF نه تنها ایران را مانند کره شمالی گرفتار می کنند بلکه ایران را به سمت گام بعدی یعنی مساله موشکی خواهند برد.