داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سفارت-انگلیس
درخواست اخراج ۳ سفیر «دارای انحراف اخلاقی» از عراق
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

دبیرکل سازمان بدر عراق در واکنش به برافراشته شدن پرچم همجنسگرایان در بغداد، سه سفیر اتحادیه اروپا، کانادا و بریتانیا را دارای انحراف اخلاقی توصیف کرد و خواستار اخراج آنها شد.

نقش سفارتخانه ها در ترویج بدحجابی
۲۳ تیر ۱۳۹۸ - ۰۲:۰۰

یک عضو کمیسیون شوراها گفت: هیچ‌جای دنیا اینطور نیست که درب سفارت‌خانه کشورها باز شود و فرهنگ یک کشور آن هم به این صورت بی‌مهابا و با نهایت گستاخی در آن سفارت مورد تهاجم انجام بگیرد. سفارت‌خانه‌های مختلف به خصوص انگلستان و بعضا فرانسه هنرمندان ما را دعوت می‌کنند و بعضا برای نمایندگان مجلسی که جزو گروه دوستی هستند میزی می‌چینند که طبیعتا در آن مشروب وجود دارد.

تجمع طلاب فیضیه در واکنش به جشن تولد ملکه در تهران
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳

برگزاری مراسم از سوی سفارت انگلیس و دعوت از مدعوین فی نفسه هیچ اشکالی ندارد؛ اما آنچه باعث حساسیت ها شده است در خواست سفارت بریتانیا از برخی شرکت های ایرانی است.

وزارت خارجه قاطعانه رفتار کند
۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس درباره اقدام اخیر سفارت انگلیس در تهران مبنی بر ارسال ایمیل به شرکت‌های ایرانی برای مشارکت آنها در جشن تولد ملکه گفت: وزارت خارجه باید عکس‌العمل جدی و قاطعانه در این باره داشته باشد.

جشن تولد ملکه انگلیس؛ از جیب ملت ایران!
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۳

رسانه ها با علنی کردن اقدام عجیب انگلیس در ایران باری دیگر سفارت انگلیس را بعد از افطاری جنجالی هفته های گذشته به کانون توجهات انداختند. ایمیلی برای فعالان اقتصادی و برندهای ایرانی ارسال شده و با ارائه راه ارتباطی از آنان خواسته شده است هزینه جشن تولد ملکه انگلیس را بدهند.