داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انگلیس
راب به جای جانسون مسئول اداره انگلیس شد
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۷

یک مقام ارشد کابینه دولت انگلیس امروز سه‌شنبه اعلام کرد، وزیر خارجه این کشور تا زمانی که بوریس جانسون در بخش مراقبتهای ویژه در بیمارستان بستری است، اداره کشور را موقتا به جای وی به عهده گرفته و دولت در اتخاذ تصمیم درخصوص برداشتن محدودیتهای مربوط به در خانه نگاه داشتن مردم به جهت عدم شیوع ویروس کرونا تعلل نخواهد کرد.

ترامپ: برای جانسون دعا می‎کنیم
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

رئیس‌جمهور آمریکا در پی انتقال نخست‌وزیر انگلیس به بخش مراقبت‌های ویژه به دلیل وخامت حال وی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا گفت: با تیم پزشکی معالج بوریس جانسون در ارتباط هستیم و برای بهبودی وی دعا می‌کنیم.

انتقال بوریس جانسون به بخش «آی‌سی‌یو»
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱

رسانه‌های خبری اعلام کردند با تشدید اوضاع جسمانی نخست وزیر انگلیس، وی در بیمارستان به اتاق مراقبت‌های ویژه منتقل شده است.

لندن: جانسون از روی تخت بیمارستان کشورداری می‌کند
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰

یکی از وزرای دولت انگلیس گفت، حال نخست‌وزیر این کشور که به ویروس کرونا مبتلا شده خوب است و او از روی تخت بیمارستان به امور کشور رسیدگی خواهد کرد.

ملکه انگلیس: کرونا با همه چالش‌ها فرق دارد
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

الیزابت دوم ملکه انگلیس در سخنرانی خود درباره بحران کرونا خطاب به مردم کشورش با اشاره به چالش‌های قبلی بریتانیا تاکید کرد که این چالش متفاوت است.

دلیل تنفر ماهاتیر محمد از انگلیس چیست؟
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱

«ماهاتیر محمد» که طولانی‌‌ترین دوره نخست‌‌وزیری در مالزی را بر عهده داشته در گفت‌وگویی به توطئه ناموفق انگلیس در کشورش و دلیل تنفرش از این کشور پرداخت.

انتقال «بوریس‌ جانسون» به بیمارستان
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

دفتر نخست‌وزیری انگلیس اعلام کرد که «بوریس‌ جانسون» نخست وزیر این کشور برای آزمایش‌های بیشتر به بیمارستان انتقال یافته است.

مرگ بیش از ۶۰۰ نفر طی یک روز در انگلیس بر اثر کرونا
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

بیش از ۶۰۰ نفر طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر ابتلا به کرونا در انگلیس جان خود را از دست دادند و آمار بیماران کرونایی نیز در این کشور شتاب گرفته است.

آیا کرونا با فناوری 5G منتقل می شود؟
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۲

شیوع کرونا در انگلیس و ابتلای بیش از 41 هزار نفر که به مرگ 4313 نفر منجر شده، سبب شده شایعات و اخبار نادرستی در شبکه‌های اجتماعی این کشور گسترش یابد. از جمله این شایعات، ارتباط فناوری چینی و انتشار کروناست که تاکنون سبب شده سه دکل ارتباطاتی 5G در انگلیس به آتش کشیده شود.

تقلید اشتباه از انگلیس مهار کرونا را به تأخیر انداخت
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳

بیش از ۴۵ روز از شناسایی اولین فرد مبتلا به ویروس کرونا در کشور می‌گذرد و هنوز این ویروس در کشور ما در حال پیشروی است؛ ویروسی که اگر در روزهای ابتدایی با مدیریت مقتدرانه با آن برخورد می‌شد، به احتمال زیاد تعداد تلفات آن تا امروز به این حد نمی‌رسید.