داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار عبدالناصر-همتی
بانک مرکزی مسئول سیاست‌های ارزی است
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱

رئیس‌جمهور گفت: وزارت صمت اختیار و مسئولیت اجرای سیاست‌های صادرات و واردات کالا برای ایجاد انضباط ارزی را دارد و بانک مرکزی مسئول سیاست‌های ارزی است.

«سلطان یورو» متولد خواهد شد؟
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵

عبدالناصر همتی در حالی از تصمیم برای انتشارگواهی سپرده یورویی خبر داده که فشار دولت به این بانک در سال ۹۶ برای پیش فروش ارز به جایی نرسید و این اقدام می تواند منجر به تولد«سلطان یورو»شود!

جزئیات جدید بسته حمایت از مستاجران اعلام شد
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴

معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی جزئیات جدیدی از بسته حمایتی مستأجران که امروز در ستاد ملی مبارزه با کرونا به تصویب رسید، اعلام کرد.

فیلم: پژمانفر: دولت سرمایه اجتماعی‌اش را از دست داده است
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

حجت‌الاسلام «پژمانفر» در گفتگو با «نسیم آنلاین»: رئیس کل بانک مرکزی با اظهارات بدون فکرش، ۲.۵ میلیون بر قیمت سکه اضافه کرد.

شمارش معکوس برای کاهش قیمت دلار در بازار
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

با تزریق بیش از صد میلیون دلار ارز به بازار شمارش معکوس برای فروکش التهاب در بازار ارز آغاز شده است.

ارز صادراتی بازگردد بساط دلالان و سفته بازان جمع می شود
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹

صادرکنندگان تا پایان تیرماه فرصت دارند که ارز ناشی از صادرات را به چرخه اقتصاد کشور بازگردانند که با تمهیدات اتخاذ شده برای برخورد با متخلفان، به نظر می‌رسد با بازگشت بخشی از ۲۷ میلیارد دلار تعهد ارزی صادرکنندگان در هفته‌های آتی به تدریج تلاطم بازار ارز کاهش یافته و قیمت‌ها در این بازار به ثبات و تعادل برسد.

همتی: افزایش نرخ ارز کوتاه مدت است
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۷

رئیس کل بانک مرکزی نوسانات اخیر نرخ ارز را موقتی و کوتاه مدت خواند و با تاکید بر لزوم حفظ ذخایر ارزی کشور گفت: در صورتی که نوسان ماندگار باشد، قطعا در بازار مداخله خواهیم کرد.

همتی امشب درباره بازار ارز توضیح می‌دهد
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹

رئیس کل بانک مرکزی امشب در برنامه تیتر یک شبکه اول سیما درباره تحولات بازار ارز صحبت خواهد کرد.

آمادگی عراق برای همکاری همه جانبه با ایران
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۱

رئیس کل بانک مرکزی کشورمان در دیدار با رئیس کل بانک مرکزی کشور عراق ضمن تأکید بر گسترش همکاری های پولی و بانکی میان دو کشور، از به کارگیری ساز و کاری مشترک برای تسریع در تأمین کالاهای اساسی کشورمان خب

کره‌ای‌های چشم سفید
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۳

سخنگوی دولت و سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان معتقدند کره‌جنوبی نفت ایران را در زمان معافیت از تحریم‌های آمریکا دریافت کرده‌ و اساسا بازگشت پول آن ذیل تحریم قرار نمی‌گیرد و بهانه کره‌ای‌ها بی‌اساس است. البته راه‌های جایگزین دیگری هم برای بازگشت پول‌های بلوکه ایران از کره‌جنوبی مانند استفاده از تهاتر کالایی، تهاتر ارزی و بهره‌گیری از رمز ارزها وجود دارد که کره زیر بار این روش‌ها هم نمی‌رود.