داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-آموزش-و-پرورش
چگونگی بازگشایی مدارس در مناطق قرمز، زرد و سفید اعلام شد
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به شرایط سال تحصیلی آینده اظهار کرد: تصمیم‌گیری نحوه فعالیت مدارس در مناطق زرد با شورای مدارس و در چارچوب ضوابط اعلام‌شده از سوی آموزش‌وپرورش خواهد بود.

اولین نمره منفی وکلای ملت به دو عضو دولت
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۲

نشست امروز پارلمان با حضور وزرای آموزش و پرورش و فرهنگ برگزار شد.

تضمین سلامتی دانش آموزان برای حضور در امتحانات خرداد
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

خسرو ساکی گفت: ما به خانواده ها اطمینان می دهیم از نظر مسئولان بهداشت و آموزش و پرورش هیچ چیز سلامتی بچه ها را به خاطر امتحانات خرداد به خطر نمی اندازد و سلامتی بچه ها برای ما اولویت است.

روز اول بازگشایی مدارس پس از ۳ ماه چه خبر بود؟
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳

بازگشایی مدارس برای رفع اشکال احتمالی دانش آموزان مخالفان و موافقانی دارد. در این میان اما آنچه مسئولان به صورت جدی باید به آن پاسخ دهند،گزارش نظارت بر بهداشت مدارس و سلامت دانش آموزان است.

امتحانات دانش‌آموزان پایه‌های نهم و دوازدهم حضوری است
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: امتحانات دانش‌آموزان پایه دوازدهم به دلیل نهایی بودن و شرکت در کنکور و دانش‌آموزان پایه نهم به دلیل وجود هدایت تحصیلی، حضوری است.

رعایت فاصله ۱.۵ تا ۲ متر بین دانش‌آموزان در کلاس درس
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵

مدیرکل سلامت و تندرستی وزارت آموزش و پرورش گفت: الزام کردیم که تمام مدارس قبل از ورود دانش‌آموزان ضدعفونی شود و فاصله ۱.۵ تا ۲ متر بین دانش‌آموزان رعایت شود.

نامه نمکی به ۲ وزیر/ اعلام فهرست کالاهای آسیب‌رسان به سلامت در نظام آموزشی
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱

وزیر بهداشت در نامه‌ای به وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش، فهرست کالاها و اقدامات آسیب‌رسان به سلامت که مورد بازنگری قرار گرفته است را برای اطلاع و اجرا ارسال کرد.

چگونگی ساعت کاری معلمان در طول فعالیت یکماهه مدارس
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

معاون وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه حضور دانش آموزان در هیچ کدام از کلاس‌های درس از جمله کارگاه‌های عملی هنرستانی‌ها در این یک ماه الزامی نیست، درباره ساعت کاری معلمان و حضور آنها در مدرسه گفت: ساعت حضور مانند قبل است و هر معلمی در ساعت برنامه درسی خودش در مدرسه حضور می‌یابد.

پاسخ آموزش‌وپرورش به ایرادات «شاد»
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳

سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش‌وپرورش گفت: رایگان شدن هزینه اینترنت برای استفاده دانش‌آموزان از نرم افزار شاد مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا را دارد و باید انجام شود.

فیلم: کدام مدارس از ۲۷ اردیبهشت باز می‌شوند؟
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در گفتگوی تلفنی با برنامه گفتگوی ویژه خبری درباره بازگشایی مدارس در مناطق وضعیت سفید توضیح داد.