داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اینستکس
اروپای فریبکار
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷

رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت عید قربان در تاریخ (۹۹/۵/۱۰) با اشاره به وعده‌های پوچ اروپایی‌ها بعد از خروج آمریکا از برجام فرمودند: «آخرین ابتکار اروپایی‌ها یک بازیچه‌ی چرندی به نام اینستکس بود که البتّه آن هم تحقّق پیدا نکرده؛ خلاصه‌ی اینستکس این است که ایران پولهایی را که از جاهای دیگر طلب دارد، بدهد به حضرات اروپایی‌ها که آنها هر جنسی که مصلحت میدانند، بخرند برای ایران بفرستند؛ این معنای اینستکس است؛ این یک چیز مضرّ غلطی است و البتّه همین را هم انجام نداده‌اند.»

آزمون تاریخی مجلس یازدهم!
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

مجلس شورای اسلامی باید به وظیفه تاریخی خود عمل کند و در این آزمون مهم بصورت جدی ورود کند و طرح سه فوریتی با محتوای لغو تمامی تعهدات ایران در حوزه نظارت ها، بازرسی ها، اخراج بازرسان آژانس، برچیدن دوربین ها، لغو اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی و خاتمه دادن به تمامی تعهدات برجامی را اعلام کند

مجلس یازدهم و منافع زیر صفر برجام
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

با توجه به انفعال اروپا در جبران اثرات تحریم‌های آمریکا و بازگشت احتمالی قطعنامه‌های تحریمی، منافع برجام به زیر صفر می‌رسد و  لازم است مجلس شورای اسلامی برای توقف تعهدات ایران در برجام اقدام نماید.

اروپا از کدام برجام کوتاه نمی‌آید؟
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴

نشریات حامی برجام، همچنان در حال تحریف واقعیت‌های مربوط به این موضوع هستند چنان که روزنامه آرمان مدعی شد اروپا از برجام کوتاه نمی‌آید و به همین دلیل نشست کمیسیون مشترک برجام مثبت است.

روحانی و مکرون درباره لبنان، برجام و اینستکس گفت‌وگو کردند
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

معاون اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهور از گفت وگوی تلفنی روحانی و مکرون خبر داد.

چرا اینستکس بازیچه‌ای انتزاعی است؟
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸

حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی در بخشی از سخنان راهگشا و حکیمانه خود به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان تاکید فرمودند: «به وعده‌های این و آن نباید تکیه کرد. سال ۹۷ که آمریکا از برجام خارج شد، اروپایی‌ها ما را عقب انداختند و اقتصاد کشور را شرطی کردند. این برای اقتصاد کشور خیلی مضر است. اروپایی‌ها هیچ کاری نکردند. آخرین ابتکار آنان هم بازیچه چرندی به اسم «اینستکس» بود. خود این یک چیز مضر و غلطی است که این را هم انجام ندادند و نکردند».

سوال ار رئیس جمهور نباید تبدیل به بحران در کشور شود
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

محمد صالح مفتاح عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت با بیان اینکه باید از طرح سوال از رپیس جمهور بحران زدایی شود گفت: سوال از رئیس جمهور از ابزارهای نظارتی مجلس است و اتفاق خاصی نیفتاده است. بنابراین نباید این اقدام تفسیر به تقابل دولت با مجلس شود.

معاون ظریف: اینستکس برای ما قانع کننده نیست
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت خارجه با بیان اینکه اینستکس برای ما قانع کننده نیست، گفت: یکی دو تراکنش مالی از طریق این سازوکار انجام و کالاها وارد ایران شد و امیدواریم در آینده بتوانیم از آن برای خریدهایمان از اروپا استفاده کنیم.

انجام دومین تراکنش مالی با ایران تحت «اینستکس» در راه است
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷

وزیر خارجه آلمان روز سه‌شنبه و ۲۰ روز پس از اولین تراکنش مالی با ایران تحت سامانه مالی اینستکس، در کنفرانس خبری وعده داد که به زودی دومین تراکنش مالی با ایران تحت اینستکس انجام خواهد شد.

دستور روحانی برای تسهیلات بدون پیچیدگی‌های اداری
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷

رییس جمهوری بر ارائه تسهیلات قرض الحسنه به خانوارها و کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا با تضامین ساده و بدون پیچیدگی‌های اداری تاکید کرد.