داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
رمز دوم پویا از ۸ بهمن‌ به طور تدریجی اجباری می‌شود
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

بانک مرکزی اعلام کرد رمز دوم ایستا از روز هشتم بهمن‌ماه جاری در بانک‌ها و موسسات اعتباری بطور تدریجی ظرف چند روز قطع می‌شود و تنها «رمز دوم پویا» قابل استفاده می‌باشد.

داوطلبان انتخابات باید حساب بانکی خود را به وزارت کشور اعلام کنند
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

مجلس مقرر کرد تا داوطلبان انتخابات، حسابی را جهت واریز، برداشت و هرگونه نقل و انتقال وجوه مربوط به هزینه‌های انتخاباتی، نزد یکی از بانک‌های دارای مجوز از بانک مرکزی، تعیین و به وزارت کشور و هیأت مرکزی نظارت ارائه دهند.

ارائه گزارش بانک مرکزی از اقدامات برای تأمین کالاهای ضروری
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷

در چهل و پنجمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی گزارش بانک مرکزی از اقدامات انجام شده در زمینه درآمدهای ارزی کشور و تامین کالاهای مورد نیاز ارائه شد.

پدرام سلطانی به چه چیزی اعتراض دارد؟
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

سوددهی بالای شرکت آقای معترض! پدرام سلطانی به چه چیز اعتراض می‌کند: به رشد ۹۳ درصدی فروش شرکت‌ او یا به دریافت ۱ میلیون دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی ؟

بانک مرکزی اولین برنامه حراج را برگزار کرد
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۵

در چارچوب عملیات بازار باز، هفت بانک سفارش‌های فروش خود را برای شرکت در این حراج در مهلت تعیین شده به بانک مرکزی اعلام کردند.

بانک‌ها می‌توانند تا سقف ۱۰۰ هزار تومان را با رمز دوم ثابت منتقل کنند
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۶

بانک مرکزی در اطلاعیه‌ای تاکید کرد بانک‌ها می‌توانند امکان انجام تراکنش با رمز دوم ایستا تا مجموع یک میلیون ریال در هر ۲۴ ساعت برای هر کارت بانکی را مشروط به پذیرش مخاطرات آن از سوی مشتری فراهم کنند.

از خواندن بودجه ۹۹ سردرد می‌گیرم
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

رئیس کل اسبق بانک مرکزی با بیان اینکه بودجه سال ۹۹ کل کشور، با اشکالات عدیده مواجه است، به طرح بانکداری مجلس اشاره کرد و گفت: انتخاب برخی اعضای هیات عامل بانک مرکزی با قید قرعه خواهد بود.

بانک مرکزی به دارندگان بیش از ۲۰ فقره چک برگشتی هشدار داد
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۴

بانک مرکزی بخشنامه‌ای را به بانک‌ها و موسسات اعتباری برای نظارت بیشتر بر افراد دارای بیش از ۲۰ فقره چک برگشتی ابلاغ کرد.

بازار ارز از ثبات خوبی برخوردار است
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: در حال حاضر بازار ارز ثبات خوبی دارد و بانک مرکزی بر این بازار مسلط است.

چرا چک‌های برگشتی کم شده است؟
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶

جریان مبادلات چک در دو سال اخیر حاکی از کاهش مبادله و نسبت چک‌های برگشتی است؛ روندی که به دلایل مختلفی شکل گرفته ولی در اهم آن نوسان ارز و عدم ثبات اقتصادی و اجرای قانون جدید چک قرار دارد. در این بین ورود چک‌های صیادی به مبادلات بانکی و امکان استعلام صادرکننده چک نیز می‌تواند حائز اهمیت باشد.