داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسین-اشتری
فرمانده ناجا: احتیاج به حمایت‌های قضائی داریم
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی در گردهمایی سراسری فرماندهان، روسا و معاونان ناجا بر لزوم حمایت های قضائی از نیروهای پلیس در جریان اجرای ماموریت ها تاکید کرد.

هیچ فردی اجازه عربده کشی ندارد
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸

فرمانده نیروی انتظامی گفت: به هیچ فردی اجازه عربده کشی، قانون شکنی و تعدی به حقوق مردم را نمی‌دهیم و اراذل و اوباش بدانند که در برابرشان کوتاه نمی آییم و با اقتدار برخورد می‌کنیم.

قدردانی فرمانده ناجا از عزاداران حسینی
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

فرمانده نیروی انتظامی از تمامی عزاداران حسینی (ع) و هیئات مذهبی که دستورالعمل های بهداشتی را در برپایی عزاداری برای سید و سالار شهیدان به دقت رعایت کردند، قدردانی کرد.

عکس: سردار حاجی‌زاده و سردار اشتری در مراسم روضه
۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۵

مــراسـم عـزاداری دهه اول مــحــرم‌الـحـرام ۱۴۴۲ در هیئت ریحانه الحسین علیه السلام با سـخنــرانی حجت‌الاسلام حامد کاشانی و مـرثـیـه‌خـوانــی سیدمجید بنی فاطمه در مجموعه پارک ارم تهران برگزار می گردد.

اشتری: برگزاری مراسم اربعین منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین است
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه ناجا آماده تر از قبل پذیرای زائران حسینی (ع) است، گفت: برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع) در سال جاری منوط به تصمیم ستاد مرکزی اربعین است.

«سردار حمیدی» فرمانده راهور پایتخت شد
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

سردار حمیدی با حکم سردار اشتری به سمت فرماندهی راهور پایتخت منصوب شد.

فرمانده ناجا: برخی آتش سوزی‌ها عمدی بود
۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

فرمانده ناجا با اعلام عمدی بودن برخی از حریق‌های رخ داده در جنگل‌ها و فضاهای سبز از شناسایی و دستگیری چندین نفر در این خصوص خبر داد.

قول و قرارهای اشتری با حاتمی
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱

تفاهم نامه همکاری های مشترک وزارت دفاع و نیروی انتظامی با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی با هدف ارتقای توان مأموریتی نیروی انتظامی به امضا رسید.

پلیس به بازار خودرو ورود می‌کند؟
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

فرمانده نیروی انتظامی از برخورد پلیس با مفاسد اقتصادی خبر داد.

بازداشت ۳۲۰ شایعه‌ساز کرونایی
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به شناسایی ۱۳۰۰ تارنما و تشویش کنندگان فضای مجازی گفت: نیروی انتظامی از روزهای اول شیوع کرونا علاوه بر انجام وظایف ذاتی خود پای کار آمد و با تمام توان برای مقابله با این بیماری در چندین حوزه ورود پیدا کرد.