داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار برنی-سندرز
برنی سندرز کنار کشید
۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷

برنی سندرز از ادامه رقابت برای کسب نامزدی حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا کنار کشید.

کمبود تجهیزات برای پرستاران آمریکایی در بحران کرونا تکان‌دهنده است
۱۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۰

یکی از نامزدها حزب دموکرات برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نوشت: این تکان‌دهنده است که پرستاران که در حال درمان مبتلایان به کرونا، هنوز تجهیزات حفاظتی کافی در بحبوحه این بحران ندارد.

بی‌تحرکی ترامپ باعث مرگ آمریکایی‌های زیادی شد
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸

سندرز نامزد دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در پیامی در توئیتر از عملکرد ترامپ در مقابله با ویروس کرونا انتقاد کرد.

سندرز: تحریم‌های دارویی ایران باید برداشته شود
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶

نامزد دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با بیان اینکه تحریم‌ها مانع رسیدن دارو به ایران است، خواستار لغو این تحریم‌ها شد.

پیشتازی چشمگیر بایدن نسبت به سندرز
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا پیشتازی چشمگیری را نسبت به برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت کسب کرده است.

سندرز: تحریم کرونایی آمریکا علیه ایران باید برداشته شود
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵

یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز چهارشنبه خواستار برداشته شدن تحریم‌هایی که به توانایی ایران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا آسیب می‌رساند،‌ شد.

بایدن آراء انتخاباتی ۳ ایالت را درو کرد
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

معاون سابق باراک اوباما توانست در انتخابات مقدماتی ۳ ایالت، رقیب سوسیال دموکرات خود را پشت سر گذاشته و بیش از پیش به تصاحب عنوان نامزد نهایی حزب در انتخابات ۲۰۲۰ نزدیک شود.

«جو بایدن» در واشنگتن پیروز شد
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲

جو بایدن در انتخابات درون‌حزبی دموکرات‌ها در ایالت واشنگتن آمریکا در رقابت‌های درون‌حزبی دموکرات‌ها در برابر برنی سندرز به پیروزی رسید.

موضع ترامپ پس از مناظره نامزدهای دموکرات
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا از مناظره میان دو نامزد اصلی حزب دموکرات که به دنبال به دست آوردن نامزدی این حزب برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ هستند انتقاد کرد.

انتقاد سندرز و بایدن از بی‌کفایتی کرونایی ترامپ
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰

دو نامزد ریاست جمهوری پیشتاز رقابت‌های درون حزبی دموکرات‌های آمریکا شدیدا از دونالد ترامپ و دولتش از بابت نحوه مدیریت بحران شیوع ویروس کرونا جدید در این کشور انتقاد کرده و «بی‌کفایتی و بی‌موالاتی» وی را محکوم کردند.