داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار برنی-سندرز
سندرز: حاکمان سعودی اوباش آدمکش هستند
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا در اظهاراتی حاکمان عربستان سعودی را «اوباش قاتل» توصیف کرد.

سندرز: ترامپ دروغگویی تمام عیار و خطرناک است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

نامزد انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا در اظهاراتی ضمن «فاسد» خواندن نظام سیاسی این کشور، دونالد ترامپ را دروغگویی تمام عیار و خطرناک‌ترین رئیس‌جمهور آمریکا معرفی کرد.

هاآرتص: ایپک باید «برنی سندرز« را متوقف کند
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی با بررسی سیاست بی طرفی ایپک در قبال دو حزب اصلی آمریکا نوشت که در حال حاضر لابی اسرائیل باید به هر بهایی شده نامزد پیشروی دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را متوقف کند.

استفاده تبلیغاتی از حجاب در تبلیغات انتخاباتی دموکرات‌ها
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵

«نیدا علام» در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا از طرفداران برنی سندرز بود، اما تصویر او در یک توئیت انتخاباتی هیلاری کلینتون فراگیر شد. «صبیره محمود» هم از زنان مسلمانی است که از طرفداران سندرز است، اما امسال تصویر او در میان طرفداران جو بایدن منتشر شده است.

برنی سندرز: این آخرین سخنرانی ترامپ بود
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

نامزد دموکرات انتخابات ۲۰۲۰، ضمن انتقاد از سخنرانی سالیانه دونالد ترامپ در کنگره، آن را آخرین سخنرانی سالیانه وی در ردای ریاست جمهوری دانست.

سندرز در دو قدمی بایدن
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

نتایج یک نظرسنجی تازه در آمریکا نشان می‌دهد که «جو بایدن» همچنان پیشتاز نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا است، اما «برنی سندرز» تنها دو درصد با وی اختلاف دارد.

مسابقه پوپولیسم در انتخابات ۲۰۲۰
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

با وجود پیامد‌های وخیم سیاست‌های ترامپ، برنی سندرز هم برای کسب آرای بیشتر به اعلام وعده‌ها و شعار‌های انتخاباتی پوپولیستی متوسل شد.

برنی سندرز: نباید به ترکیه پشت کرد!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

نامزد دموکرات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، ضمن انتقاد شدید از تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا در خروج نیروهای این کشور از شمال سوریه، او را یک دروغگو نامید.

سندرز فعالیت‌ انتخاباتی خود را متوفف کرد
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶

برنی سندرز، یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دلیل مشکلات جسمی و اختلال در سلامتی خود، فعالیت‌های انتخاباتی‌اش را متوقف کرد.

دموکرات ها و استیضاح ترامپ
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

فضای سیاسی آمریکا به شدت دوقطبی شده است.حزب دموکرات که اکثریت مجلس نمایندگان کنگره آمریکا را در دست دارد تحقیقات رسمی استیضاح درباره عملکرد رئیس جمهور این کشور را، دایر بر این که او از اوکراین درخواست کمک سیاسی کرده، شروع کرده است.فشارهای روزافزون داخلی به ترامپ طبیعی است.