داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
سندرز در دو قدمی بایدن
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

نتایج یک نظرسنجی تازه در آمریکا نشان می‌دهد که «جو بایدن» همچنان پیشتاز نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا است، اما «برنی سندرز» تنها دو درصد با وی اختلاف دارد.

مسابقه پوپولیسم در انتخابات ۲۰۲۰
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

با وجود پیامد‌های وخیم سیاست‌های ترامپ، برنی سندرز هم برای کسب آرای بیشتر به اعلام وعده‌ها و شعار‌های انتخاباتی پوپولیستی متوسل شد.

برنی سندرز: نباید به ترکیه پشت کرد!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

نامزد دموکرات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، ضمن انتقاد شدید از تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا در خروج نیروهای این کشور از شمال سوریه، او را یک دروغگو نامید.

سندرز فعالیت‌ انتخاباتی خود را متوفف کرد
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶

برنی سندرز، یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دلیل مشکلات جسمی و اختلال در سلامتی خود، فعالیت‌های انتخاباتی‌اش را متوقف کرد.

دموکرات ها و استیضاح ترامپ
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

فضای سیاسی آمریکا به شدت دوقطبی شده است.حزب دموکرات که اکثریت مجلس نمایندگان کنگره آمریکا را در دست دارد تحقیقات رسمی استیضاح درباره عملکرد رئیس جمهور این کشور را، دایر بر این که او از اوکراین درخواست کمک سیاسی کرده، شروع کرده است.فشارهای روزافزون داخلی به ترامپ طبیعی است.

انتقاد سندرز از اوضاع کشمیر، فلسطین و یمن
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳

نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا، در نشست «جامعه اسلامی آمریکای شمالی» ضمن تاختن به مواضع داخلی و خارجی دولت دونالد ترامپ، از مواضع هند در قبال کشمیر انتقاد کرد.

نژادپرستی را از بین می‌برم
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

سناتور دموکرات آمریکا اعلام کرد در صورتی که در انتخابات ۲۰۲۰ پیروز شود، با نژادپرستی مبارزه خواهد کرد.

۲۰ درصد آمریکایی‌ها حتی توان خرید دارو هم ندارند
۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

نامزد حزب دموکرات آمریکا در حساب کاربری خودش در توئیتر نوشته ۲۰ درصد از آمریکایی‌ها از پس پرداخت هزینه نسخه‌های دارو برنمی‌آیند.

تایم سندرز را به جای بایدن نشاند!
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵

نتایج نظر سنجی ها نشان می دهد جوبایدن پیشتاز رقابت انتخاباتی دموکرات ها برای رقابت ۲۰۲۰ با ترامپ است.

رقیب ترامپ: او یک دروغگوی بالفطره است
۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

برنی سندرز رقیب ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا و سناتور سوسیال دموکرات، درباره ترامپ گفت: «دونالد ترامپ، رقیب بسیار سرسختی است».