داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ثروت
کرونا ثروت ترامپ را آتش زد
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

شیوع ویروس کرونا باعث شده تا ثروت ترامپ به میزان قابل توجهی کاهش یابد و رتبه وی در میان ثروتمندان آمریکا نیز بیش از ۷۰ پله پایین بیاید.

ثروت های نامشروع افراد را برمی گردانیم
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۷

حجت الاسلام اژه‌ای با بیان اینکه کسانی که ثروتی را به طریق نامشروع کسب می‌کنند، آنرا به بیت المال یا صاحب آن برگردانیم، گفت: اگر ثروتی توسط فردی به صورت نامشروع کسب شد، قابل تحمل نیست.

میلیاردرهای آمریکا در دوران کرونا ثروتمندتر شدند
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸

علی‌رغم این که بیش از ۴۲ میلیون آمریکایی از آغاز بحران کرونا درخواست بیمه بیکاری ثبت کرده‌اند، در همین ۱۱ هفته، ثروت ثروتمندان آمریکا نیم تریلیون دلار افزایش یافته است.

فیلم: مظلومیت مـادر امـت...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

نسیم آنلاین: سخنان رهبرانقلاب پیرامون حضرت خدیجه (س) به مناسبت ۱۰ رمضان، سالروز وفات همسر مکرمه پیامبر اکرم (ص)

آیت‌الله جوادی آملی: ثروت و فقر، امتحان الهی است
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰

آیت الله جوادی آملی بیان کرد: فکر بعضی افراد این است که اگر یک وقت وضع مالی او خوب بود و در سلامت، رفاه و نعمت بود می‌گوید خدا مرا گرامی‌داشت، در صورتی که فقر و ثروت هر دو امتحان الهی است.

ثروت لیونل مسی چقدر است؟
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

ثروت فوق ستاره آرژانتینی دنیای فوتبال روزانه در حال تغییر است.

ترامپ چه کسانی را پولدارتر کرد؟
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵

بیستم ژانویه 2017، دونالد ترامپ در سخنرانی مراسم تحلیف ریاست جمهوری وعده داد که «آمریکا را دوباره ثروتمند کند». در سه سالی که از آن روز گذشته بازارهای بورس آمریکا رشد 47 درصدی را تجربه کردند اما پنج نفری که بیشترین سود را دریافت کرده‌اند، پیش از این هم فوق‌العاده ثروتمند بودند.

۳ موردی که باعث از یاد بردن خدا می‌شود
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

شرایطی وجود دارد که انسان خدا را فراموش و دینش را از دست می‌دهد. در ادامه حجت الاسلام انصاریان درباره سه موردی که باعث فراموشی خدا و از دست رفتن دین می‌شود، توضیح داده‌اند.

۱۰ نفر اول ثروتمندان مد چه کسانی هستند؟
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹

مدیرعامل لوئی ویتون ثروتمندترین فعال عرصه مد در جهان است.

مالیات برای کارگر و کارمند، فرار مالیاتی برای میلیاردرها
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

کجای دنیا قشرهای محروم تر جامعه چون کارگر و کارمند مالیات می پردازد ولی قشرهای ثروتمند و میلیاردرها از دادن مالیات طفره می روند؟ بعد از فرار مالیاتی میلیاردرها، نوبت به فرار مالیاتی اقشار پردرآمد چون پزشکان و وکلا می رسد که هر کدام به نحوی از زیر این مسئولیت اجتماعی شانه خالی می کنند. که البته مسئولیت این فرار هم به دوش مسئولین دولتی و هم پرداخت کنندگان است.