داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
حکم اعدام عامل افشای محل تردد سردار سلیمانی صادر شد
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴

سخنگوی قوه قضائیه گفت: جاسوس سیا و عامل جمع‌آوری اطلاعات محل استقرار شهید سلیمانی به اعدام محکوم شد.

آیا چین نتایج پژوهش واکسن کرونا را هک کرده است؟
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۱

اف.بی.آی به همراه وزارت امنیت داخلی آمریکا و آژانس امنیت زیرساختی و سایبری ایالات متحده به صورت رسمی، چین را به سرمایه‌گذاری و عملیات برای سرقت نتایج پژوهش آمریکا و متحدینش در تحقیق برای کشف ویروس کرونا متهم کردند.

آیا رند صلیبی جایگزین سیا برای داعش است
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶

سازمان سیا از حدود هفت ماه قبل با ایجاد تشکیلاتی تحت عنوان «رند صلیبی» که مقر آن در یکی از کشورهای عربی منطقه است ضمن جذب و به‌کارگیری کارشناسان و افراد مرتبط با جریان‌های سلفیت جهادی، برنامه‌ریزی برای سازماندهی هسته‌های جدید گروه‌های وابسته به القاعده و داعش را آغاز کرده است.

هدایت جنگ علیه سوریه از یک اتاق عملیات مشترک
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

یک سرتیپ بازنشسته ارتش سوریه با اشاره به حملات مکرر رژیم صهیونیستی به خاک کشورش، بهره‌برداری بنیامین نتانیاهو از این تجاوزات برای باقی ماندن در قدرت را از جمله دلایل این تجاوزات دانست.

لوینسون احتمالا مرده است
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۹

خانواده رابرت لوینسون جاسوس سابق سازمان سیا طی بیانیه‌ای اعلام کرد که دولت آمریکا به این نتیجه رسیده است که او مرده است.

سخنگوی حماس: تشکیلات خودگردان نباید به آمریکا تکیه کند
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۷

برهوم در یک نشست خبری گفت که تداوم دیدارهای سرویس اطلاعات تشکیلات خودگردان فلسطین در کرانه باختری با عناصر سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) بیانگر این است که تشکیلات خودگردان و سرویسهای امنیتی آن، همچنان بر روی آمریکا حساب باز می‌کنند.

خزعلی: طبق اسناد حاج قاسم، یکی از رؤسای سه‌گانه عراق عامل سیا بود
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

دبیرکل «عصائب الحق» عراق بر اساس اسنادی که می‌گوید شهید قاسم سلیمانی برای وی فرستاده، فاش کرد، یکی از رؤسای سه گانه و رئیس یک دستگاه مهم امنیتی از 2012 جذب «سیا» شده‌اند و تک‌تیراندازی به معترضان نیز زیر سر همین افراد بوده است.

رحیم‌پور به جرم جاسوسی برای سیا اعدام می‌شود
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲

سخنگوی قوه قضاییه: امیر رحیم‌پور که جاسوس سیا بود و دستمزدهای کلان می‌گرفت و تلاش می‌کرد بخشی از اطلاعات هسته‌ای ایران را در اختیار سرویس آمریکایی قرار دهد محاکمه و به اعدام‌ محکوم شده بود و اخیراً دیوان عالی حکمش را تایید کرد و به زودی سزای عملش را خواهد دید.

پایان آیت الله مایک؟
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱

سقوط هواپیمای ارتش ایالات متحده آمریکا در ایالت غزنی افغانستان و انتشار اخبار ضد و نقیض در مورد سرنوشت و تعداد کشته‌شدگان هواپیما، یک نام را دوباره بر سر زبان‌ها انداخت. «مایکل دی‌آندریا» معروف به آیت الله مایک که مسؤولیت عملیات سازمان سیا علیه ایران در دولت ترامپ را بر عهده داشته و مطابق بر اخبار در این حادثه کشته شده است.

سکوت آمریکا در مورد شایعه هلاکت آیت‌الله مایک
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵

سقوط هواپیمای Bombardier/ Northrop Grumman E-11A آمریکا که یک مرکز فرماندهی سیار برای سازمان سیا محسوب می شود، اتفاقی نیست که به سادگی بتوان از کنار آن گذشت.