داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دولت
متن کامل طرح معافیت مشمولان مازاد بر نیاز در زمان صلح
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵

بر اساس این طرح، تمام مشمولین مکلف می‌شوند در سامانه‌ای ثبت‌نام کنند و بر اساس نیازهایی که نیروهای مسلح تعریف کرده‌اند، به وسیله خود سیستم امتیازبندی شده و تعدادی که مازاد بر نیاز آن‌ها هستند تشخیص داده شوند. افراد مازاد بر نیاز ، معاف و غائب به اضافه بانوان باید تا 30 سال مالیاتی در تناسب با وضعیتشان به ازای استفاده از خدمات اجتماعی از قبیل اخذ گواهینامه، صادرات و واردات، تنظیم سند رسمی، خروج از کشور، استفاده از تسهیلات بانکی و ... بپردازند.

«اسحاق جهانگیری» در جلسه علنی مجلس حاضر شد
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

‌معاون اول رئیس جمهور در جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت حضور یافت.

ماموریت جدید روحانی برای دستگاه‌های اجرایی
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۲

رئیس جمهور در جلسه شورای اجرایی فناوری اطلاعات گفت: دستگاه‌های اجرایی موظفند سازوکار دریافت انتقادات و پیشنهادات مردم را تقویت و تسهیل کنند.

زمان جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت فردا در مجلس برگزار می‌شود و موافقان و مخالفان وزیر هر یک به مدت پانزده دقیقه در این جلسه مطالب خود را بیان خواهند کرد.

فیلم: قصه سیستان و بلوچستان؛ مسئولان چوپان دروغگو شده‌اند
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳

اومدن ۸۵۰ میلیون دلار پول رو زیر خاک کردن و رفتن! مسئولین ازنظر ما چوپان دروغگواند/ میگیم چرا دروغ میگید، میگن میخوایم امید بدیم! روایتی از طرح نیمه‌کاره آبرسانی ۴۶هزار هکتار زمین‌های کشاورزی دشت سیستان که قرار بود مشکل کشاورزی منطقه را حل کند!

فیلم: فعلا نفروشید، صبور باشید، قیمت‌ها الان برای خرید جذاب است
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

محمد ناطقی بیان کرد: بازار سرمایه بعد از اصلاح ۳۰ درصدی و افزایش ۲۵ درصدی قیمت دلار دوباره جذاب شده است. حمایت از بازار سرمایه یعنی حمایت از اقتصاد، دولت اگر قصد حمایت از بازار را دارد، موانع کسب و کار را بردارد. بازار سرمایه کشور باید انعکاسی از اقتصاد کشور باشد و تزریق منابع صندوق توسعه ملی به بازار سرمایه بسیار بیهوده است.

آغاز توزیع تخم مرغ با نرخ مصوب در کشور
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: دفاتر شرکت‌های پشتیبانی امور دام در کل کشور موظف شده اند، نسبت به هماهنگی برای خرید تخم مرغ از مرغداران با قیمت مصوب درب مرغداری و توزیع آن اقدام کنند.

واعظی: کار دولت، پنهان نیست
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴

رئیس دفتر رئیس جمهور از آمادگی دولت برای ارائه گزارش عملکرد هفت ساله دولت تدبیر و امید به رسانه‌ها خبر داد.

ادیب استعفا داد و عون پذیرفت
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

منابع ریاست‌جمهوری لبنان گزارش دادند که میشل عون استعفای مصطفی ادیب از ماموریت تشکیل دولت در این کشور را پذیرفت.

روحانی: مجازات برای کسانی که ماسک ندارند
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

رئیس‌جمهور با اشاره به تصمیم ستاد مقابله با کرونا برای تعیین مجازات برای کسانی که ماسک ندارند، گفت: ۱۴ درصد افرادی که بستری هستند قبلا کرونا گرفته بودند و ناچاریم مقررات و نظارت‌ها را تشدید کنیم.