داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دولت
افشاگری کفاشیان ازتغییرات فدراسیون
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال گفت: تغییر مهدی محمدنبی و برکناری دو نایب رئیسم در سال ۱۳۹۳ به خاطر فشار محمود گودرزی وزیر وقت ورزش و برای بقای فدراسیون فوتبال بود!

جهانپور: محدودیت‌ها مرحله به مرحله اجرا شد
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: فاصله گذاری اجتماعی یا فیزیکی، موضوع جدیدی نیست و از آغاز شیوع کرونا در کشور، فاصله‌گذاری اجتماعی یا فیزیکی را با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا اجرا کردیم.

کاسبی تسلیم؛ این بار به بهانه کرونا
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

کاسبان تسلیم که روزی توان هسته ای را معامله کردند تا تحریم ها رفع شود که دوچندان شد، امروز نیز سلامت مردم را به بازی گرفته اند تا بلکه باب مذاکره با آمریکا را باز کنند.

جهانگیری: شاید تدابیر سختگیرانه‌تری وضع کنیم
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶

معاون اول رییس جمهوری تاکید کرد: اگر نیاز باشد حتما باید و نبایدهای جدی‌تری را وضع می‌کنیم چرا که ما به هیچ وجه نمی‌توانیم با سلامت مردم مسامحه کنیم و آن را نادیده بگیریم.

دولت ۱۸۰۰۰ هزار میلیارد تومان دارایی‌ راکد دارد
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

تا سال ۱۳۹۶ ارزش کل دارایی‌های دولت ۱۸۰۰۰ هزار میلیارد تومان برآورد شده است که این میزان حدود ۱۴ برابر کل نقدینگی کشور در همان سال ۱۳۹۶ بوده است.

فیلم: پرداخت هزینه مبتلایان به کرونا از کجاست؟
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

رئیس جمهور: امروز هر کسی به بیماری کرونا مبتلا می شود، ٩٠ درصد مخارج را دولت و بیمه پرداخت می کنند.

ربیعی: کرونا اصلا بازی سیاسی نیست
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

علی ربیعی سخنگوی دولت با تاکید براینکه کرونا اصلا بازی سیاسی نیست، گفت: تعداد جان‌باختگان و عواقب اقتصادی کرونا در ایران و همه جهان نشان می‌دهد که اعلام آن تابع منطق سیاسی نیست، بلکه صرفاً مسأله‌ای مرتبط با سلامت میلیون‌ها ایرانی است.

تدبیر دولت برای کارگران در شرایط کرونایی چیست؟
۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

عضو هیئت‌مدیره کانون عالی شوراهای اسلامی کار گفت: دولت در این شرایط برای کارمندان شرایطی را تعیین کرده اما از کارگران غفلت شده است.

روحانی: تصمیمات سخت‌گیرانه از فردا اعمال می‌شود
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۳

دیروز در ستاد ملی مبارزه با کرونا بحث مفصلی شد که سختگیری‌ها باید بیشتر شود و طرح فاصله‌گذاری اجتماعی را وزارت بهداشت آورده بود تا سختگیری‌های بیشتری در بعضی جاها اعمال شود.

فیلم: اداره قطع، مسئول قطع یارانه!
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

نسیم آنلاین: شوخی سریال پایتخت با ماجرای قطع یارانه های عده‌ای از مردم کشور