داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سید-حسن-نصرالله
سایه موشک‌های مقاومت بر سر اهداف استراتژیک اسرائیل
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

یک روزنامه صهیونیستی با اذعان به قدرت نظامی گروه های مقاومت نوشت که اهداف استراتژیک در اراضی اشغالی در تیررس موشک های مقاومت قرار گرفته است.

تصویر زیرخاکی از شهید ابومهدی المهندس در کنار سیدحسن نصرالله
۲۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۴

در این خبر تصویری کم تر دیده شده از فرمانده سابق حشدالشعبی عراق در کنار سیدحسن نصرالله را مشاهد می کنید.

سید مقاومت کوتاه ترین راه را برای خروج لبنان از بحران نشان داد
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

تحلیلگر معروف جهان عرب با اشاره به سخنان اخیر دبیر کل حزب الله لبنان مبنی بر ضرورت جهاد در بخش کشاورزی و صنعتی این کشور، از آن به عنوان کوتاه ترین را برای خروج لبنانی ها از بحران نام برد.

قاضی لبنانی خطاب به نصرالله: مدال با ارزشی را بر گردنم انداختی
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۹

محمد مازح، قاضی لبنانی در پیامی به سخنان سید حسن نصرالله پاسخ داد و تقدیر او از این قاضی را بالاترین مدالی دانست که تاکنون در زندگی خود کسب کرده است.

لبنان و ایران می‌توانند به جای دلار پول‌های ملی خود استفاده کنند
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۹

دبیر کل حزب الله تصریح کرد: «راهکار دیگر، اقدامات بانک مرکزی است، خرید مشتقات نفتی از ایران با لیر چقدر برای بانک مرکزی مصرف دلار را صرفه‌جویی می‌کند؟ من این را ضمانت می‌کنم و این را به مسئولان لبنان و به دور از چشم رسانه‌ها پیشنهاد کردیم و گفتیم این گزینه را آزمایش کنیم تا ببینیم این مسیر ما را به کجا می‌رساند».

شیخ نعیم قاسم: مقاومت در تمام جبهه‌ها قدرتمند است
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۷

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با تأکید بر اینکه بحران اقتصادی لبنان نتیجه سیاست‌های مغرضانه آمریکا علیه مقاومت است اظهار داشت که حزب‌الله در همه جبهه‌ها مقابل دشمن آمادگی دارد.

اسماعیل هنیه خواستار اتحاد برای مقابله با «معامله قرن» شد
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۸

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در نامه‌ای به دبیر کل حزب الله لبنان بر خطرات ناشی از طرح معامله قرن و اشغال کرانه باختری تأکید کرد و خواستار اتحاد برای مقابله با آن شد.

روزنامه کویتی: مقتدا صدر برای دیدار با سید حسن نصرالله به بیروت رفته بود
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۰

روزنامه السیاسه کویت به برخی منابع در لبنان مدعی شد هدف از سفر رهبر جریان صدر عراق به بیروت دیدار با دبیرکل حزب‌الله بوده است.

بازتاب سخنان دبیرکل حزب الله در رسانه‌های لبنان
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

مطبوعات و رسانه‌های لبنان بارزترین مواضع سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان درباره مرزها و محورهای مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا را بازتاب دادند.

معادلات جدید سید حسن نصرالله برای مقاومت
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۰

سید حسن نصرالله ضمن بیانات خود در مصاحبه اخیر رادیویی٬ با ترسیم معادلات جدید مقاومت نقشه راه پایان دادن به موجودیت رژیم اشغالگر صهیونیستی را نشان داد.