داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آمریکا
کدام مقامات غربی کرونا گرفته‌اند؟
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۰

کرونا تا به حال به بسیاری از نهادهای مهم غربی از جمله ناتو، بانک مرکزی اروپا، پارلمان فرانسه، پارلمان آلمان، کمیسیون اروپایی و حتی مقر سازمان ملل در نیویورک هم نفوذ کرده و برخی کارکنان این نهادها را به قرنطینه فرستاده است.

پلوسی: ترامپ عامل مرگ آمریکایی‌‌ها است
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۴

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در پاسخ به این سوال که آیا «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا را مسبب مرگ آمریکایی‌های می‌داند گفت، «بله همینطور است. منظور من همین است».

عکس: ترامپ فاصله اجتماعی را حفظ کن!
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱

لزوم رعایت فاصله اجتماعی در زمان شیوع همه‌گیری ویروس کرونا، سوژه کارتونی از بیل دی درباره سیاست‌ها و تصمیمات خطرناک ترامپ در جهان شد.

فرضیه ترور بیولوژیک منتفی نیست
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

معاون کل وزیر بهداشت با بیان اینکه فرضیه ترور بیولوژیک با کرونا کاملاً منتفی نیست، گفت: در ۱۳ استان کشور میزان شیوع کرونا کاهش یافت و آمار تصادفات جاده‌‌ای کشور نیز کاهش چشمگیری داشته است.

رقابت نزدیک بایدن و ترامپ برای ریاست‌جمهوری
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶

پیمایش افکارسنجی جدید در آمریکا نشان می‌دهد معاون رئیس‌جمهور پیشین ایالات متحده از حزب دموکرات و رئیس جمهور کنونی این کشور از حزب جمهوری‌خواه، رقابت نزدیکی در انتخابات ۲۰۲۰ خواهند داشت.

یک شرکت آمریکایی مدعی ساخت کیت تشخیص ۵ دقیقه‌ای کرونا شد
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

شرکت آمریکایی که تولید کننده تجهیزات پزشکی است، موفق به ساخت کیت آزمایشی شده است که در پنج دقیقه بیماران مبتلا به کرونا را شناسایی می‌کند.

جدول: آخرین آمار جهانی کرونا
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

طبق آخرین آمار جهانی تا این لحظه ۶۶۴ هزار و ۷۱ نفر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند؛ کشور آمریکا با افزایش ۱۹ هزار و ۵۴۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته رکورددار است.

تلفات کرونا در آمریکا به بیش از ۲۰۰۰ نفر رسید
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

تلفات کرونا در آمریکا روز شنبه از مرز ۲۰۰۰ نفر گذشت؛ آمار مبتلایان به کرونا در این کشور نیز از مرز ۱۲۰ هزار نفر فراتر رفته است.

مرگ نخستین کودک مبتلا به کرونا در آمریکا تأیید شد
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵

مقامات بهداشت و درمان در ایالت ایلینوی آمریکا مرگ یک طفل چندماهه و مبتلا به کرونا را تأیید کردند.

ترامپ: قرنطینه کردن ۳ ایالت در دست بررسی است
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد که دولتش قرنطینه کردن ۳ ایالت از جمله ایالت نیویورک را برای پیشگیری از شیوع هرچه بیشتر ویروس کرونا در این کشور، در دست بررسی دارد.