داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آمریکا
حماس: معامله قرن طرحی «تجاوزکارانه» است
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۳

جنبش حماس با رد قاطعانه طرح پیشنهادی رئیس جمهور آمریکا برای بیت المقدس، طرح صلح ادعایی واشنگتن را طرحی تجاوزکارانه خواند.

«معامله قرن»،«خیانت قرن» در حق مردم فلسطین است
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

سخنگوی وزارت خارجه طرح تحمیلی آمریکا موسوم به معامله قرن را خیانت قرن در حق مردم فلسطین توصیف کرد و گفت: طرح صلح ننگین و تحمیلی آمریکا به فلسطینیان محکوم به شکست است.

ترامپ همراه با نتانیاهو از «معامله قرن» رونمایی کرد
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۲

رئیس‌جمهور آمریکا در یک نشست خبری همراه با نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، به تشریح جزئیات طرح سازش تحمیلی موسوم به «معامله قرن» پرداخت.

آسوشیتدپرس: حملات داعش در عراق و سوریه بعد از ترور ژنرال سلیمانی افزایش پیدا کرده است
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش داد به دنبال ترور سردار سلیمانی، هسته‌های خفته داعش فعال‌تر شده‌اند و طی چند هفته گذشته حملات آنها در سراسر عراق و سوریه افزایش یافته است.

حمایت آل سعود از حضور نیرو‌های آمریکایی در عراق
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

عربستان سعودی حمایت خود را از حضور نیرو‌های آمریکایی در عراق اعلام کرد.

ظریف گستاخانه بحث مذاکره با آمر ترور سردار سلیمانی را مطرح کرد
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

محمدرضا پورابراهیمی گفت: وزیر خارجه با ادبیاتی گستاخانه بحث مذاکره با کسی را مطرح کرده که دستور صریح ترور سردار دل‌ها را صادر کرده است.

نظامیان صهیونیست در حالت آماده‌باش
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰

ارتش رژیم‌صهیونیستی در آستانه رونمایی از طرح آمریکایی «معامله قرن»، نیرو‌های نظامی خود را در وادی اردن تقویت کرد.

احتمال بروز جنگ تجاری میان لندن و واشنگتن
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۶

ایالات متحده به بوریس جانسون هشدار داده که هرگونه توافق تجاری میان واشنگتن و لندن، منوط به نتیجه مذاکرات انگلیس با اتحادیه اروپا خواهد بود.

انتقام سخت ادامه دارد
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

پاسخ واقعی ایران به ترور سلیمانی هنوز در راه است و حمله موشکی فقط استتاری بود برای فراهم کردن فضای انکار برای پاسخی که ایران از طریق نیابتی‌ها و به شیوه‌ای نامتقارن در ماه‌های آینده خواهد داد. این پاسخ به جای حمله‌ای یک‌باره دارای مراحل مختلف و روند تدریجی و مداوم خواهد بود.

پزشکان آمریکا به ترک سیگار توصیه نمی‌کنند!
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۳

به رغم اینکه دخانیات، عامل اصلی معلولیت، بیماری‌های صعب‌العلاج و مرگ در آمریکاست، دو پنجم افراد سیگاری اعلام کرده‌اند که هنگام مراجعه به پزشک، توصیه‌ای در مورد اینکه سیگار را ترک کنند؛ از پزشکان نشنیده‌اند. همچنین بر اساس گزارش جدید وزارت بهداشت و خدمات انسانی آمریکا، چهل درصد از افراد سیگاری که سالانه یک ارائه‌کننده خدمات بهداشتی و درمانی می‌بینند، هیچ توصیه‌ای از آنها در مورد ترک سیگار دریافت نمی‌کنند.