داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آمریکا
عراق، امنیت و خروج بی تاثیر آمریکا
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴

سخنگوی وزارت دفاع عراق تاکید کرد که خروج آمریکا از چند پایگاه نظامی در این کشور تاثیری بر امنیت عراق و سیر عملیات‌ها علیه گروه تروریستی داعش ندارد.

معاون ترامپ:‌ روزهای سختی در انتظار آمریکاست
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷

معاون رئیس جمهور آمریکا روز چهارشنبه در سخنانی درباره شیوع همه‌گیری کرونا در این کشور گفت که روزهای سختی در انتظار آمریکایی‌هاست.

ابتلای ۱۲۰۰ نفر از نیروهای پلیس نیویورک به کرونا
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵

اداره پلیس شهر نیویورک روز چهارشنبه اعلام کرد حدود ۱۲۰۰ نفر از کارکنان نظامی و غیرنظامی این اداره به ویروس کرونا (بیماری کووید-۱۹) مبتلا شده‌اند.

فیلم: نبردی که امکان بُرد برای آمریکا در آن نیست
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۶

«کامران متین» کارشناس روابط بین الملل:اگر آنطور که روزنامه نیویورک تایمز گزارش داده آمریکا بخواهد در یک حمله، نیروهای کتائب حزب‌الله عراق را نابود کند، این منجر به یک درگیری نظامی وسیع خواهد شد.

افزایش نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد ترامپ در مقابله با کرونا
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۶

بر اساس نتایج جدیدترین نظرسنجی انجام‌شده، نارضایتی مردم آمریکا از عملکرد دولت ترامپ در مقابله با شیوع ویروس کرونا افزایش یافته است.

مأموران اطلاعاتی آمریکا ویروس کرونا را به چین منتقل کردند
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۱

«کارلوس سانتا ماریا» معتقد است چندی پیش در شهر «ووهان» چین مانور نظامی‌ای برگزار شد که در آنجا تعدادی مامور اطلاعاتی آمریکا دست به انتقال ویروس کرونا زدند.

فروشگاه‌های اسلحه جزو مشاغل ضروری در آمریکا!
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲

دولت آمریکا در حکمی، فروشگاه‌های اسلحه را جزو مشاغل اساسی در این کشور نامید که مانند دیگر مشاغل اساسی می‌توانند در شرایط اضطرار ملی فعالیت کنند!

فیلم: نیویورک در وضعیت قرمز
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

خبرنگار صدا و سیما از وضعیت قرمز نیویورک آمریکا گزارش می‌دهد.

پنتاگون با کرونا در افتاد
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶

سخنگوی وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد به دلیل نگرانی‌های امنیتی، اعلام اطلاعات کامل مبتلایان به ویروس کرونا در واحدهای مختلف، متوقف شده است.

فیلم: انتقال اجساد قربانیان کرونا با لیفتراک
۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

نسیم آنلاین: تصاویری جدید از انتقال اجساد بیماران کرونایی با لیفتراک به کانتینرهای یخچال‌دار در آمریکا را مشاهده می‌کنید.