داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علی-شمخانی
پاسخ رهبر انقلاب به گزارش دریابان شمخانی/ رأفت اسلامی مبنا باشد
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۰

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پاسخ به گزارش دبیر شورای عالی امنیت ملی که پیرامون نحوه مدیریت وضعیت جانباختگان و مصدومین حوادث اخیر خدمت ایشان تقدیم شد، تاکید کردند: رأفت اسلامی مبنا باشد.

شمخانی: عربستان بیش از این امنیت منطقه را به خطر نیندازد
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ادامه جنگ در یمن یکی دیگر از نشانه های رویکرد جنگ طلبانه و امنیت سوز قدرت های سلطه گر و عوامل منطقه ای آنان است، تصریح کرد: ادامه این نسل کشی جز در خدمت منافع دشمنان صلح و امنیت منطقه همچون آمریکا و اسراییل نیست و عربستان باید با تسلیم در برابر خواست مردم مقاوم یمن بیش از این ثبات و امنیت منطقه را به خطر نیندازد.

شمخانی: حمله برنامه ریزی شده دشمن به عسلویه خنثی شد
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۹

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: حمله برنامه ریزی شده دشمن به عسلویه خنثی شد.

شمخانی: ایران واشنگتن را دچار سردرگمی راهبردی کرده است
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۹

دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به قدرت جمهوری اسلامی در ناکام سازی راهبرد‌های آمریکا در غرب و شرق آسیا، حمایت از رژیم صهیونیستی و استقرار نظام تک قطبی در جهان گفت: توان بسیج کنندگی انقلاب اسلامی ضمن به شکست کشاندن راهبرد آمریکا در ایجاد و بهره برداری از فتنه داعش برای جلوگیری از گسترش امواج بیداری اسلامی، واشنگتن را دچار سردرگمی راهبردی کرده است.

شمخانی: اروپا و امریکا رویه خود را تغییر ندهند پشیمان می‌شوند
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: حقوق قانونی و منافع مردم ایران قابل معامله نبوده و اگر آمریکا و کشورهای اروپایی رویه فعلی را با امید به عقب نشینی ایران ادامه بدهند به طورقطع دستاوردی به غیر از پشیمانی نخواهند داشت.

شمخانی: پاسخ‌ پشیمان‌کننده‌ای به عوامل حمله به کشتی ایرانی می‌دهیم
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران در دیدار با نماینده ویژه پوتین تاکید کرد که پاسخی پشیمان‌کننده در انتظار عوامل حمله به کشتی ایرانی در دریای سرخ خواهد بود.

خاورمیانه بدون آمریکا جای امن‌تری است
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

هیئت حاکمه آمریکا متوجه این موضوع شده است که این کشور امروز به هر دلیلی، لوازم ابرقدرتی را در اختیار ندارد و بازگشت به دوران اوج، امری محال و دوراز دسترس است.

شمخانی: شرارت در آبراه‌های بین‌المللی بدون پاسخ نخواهد ماند
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۴

نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: راهزنی دریایی و شرارت در آبراه‌های بین‌المللی که با هدف ناامن‌سازی رفت و آمد شناورهای تجاری انجام می‌شود، بدون پاسخ نخواهد ماند.

مدیرکل موقت آژانس وارد تهران شد
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵

فروتا مدیرکل موقت آژانس بین المللی انرژی اتمی به تهران آمد.

شمخانی به عملیات حزب الله علیه رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۷

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: اقدام تلافی جویانه حزب الله لبنان در آغاز ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، بار دیگرطنین غرور افرین شعار "هیهات من الذله" را جهانی کرد.