داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار میخائیل-اولیانوف
اولیانوف: شورای امنیت آمریکا را عضو برجام نمی‌داند
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

نماینده روسیه در سازمانهای بین‌المللی مستقر در«وین» تصریح کرد که آمریکا مجوز فعالسازی «مکانیسم ماشه» را ندارد زیرا شورای امنیت این کشور را بعنوان عضو برجام به رسمیت نمی‌شناسد.

اولیانوف: هیچ کس با آمریکا همراه نیست
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

نماینده روسیه در سازمانهای بین‌المللی در وین، فضای شورای حکام آژانس هنگام بررسی گزارش راستی‌آزمایی در ایران را مثبت اعلام کرد و افزود هیچ طرفی عملاً با تلاش‌های مضحک آمریکا همراه نیست.

واکنش دیپلمات روس به انتشار گزارش جدید آژانس درباره ایران
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

نماینده روسیه در سازمان‌های بین المللی در وین به انتشار گزارش فصلی جدید آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره ایران واکنش نشان داده و آن را غلبه روحیه همکاری تهران و آژانس تلقی کرد.

واکنش روسیه به برگزاری نشست کمیسیون مشترک
۱۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین نشست امروز کمیسیون مشترک برجام را نشانه‌ای از تعهد کامل طرف‌های برجام به این توافق هسته‌ای دانسته است.

اولیانوف: آمریکا شراکتی در برجام ندارد
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

دیپلمات روس در این خصوص سوالاتی را که پاسخ آن‌ها روشن است مطرح کرد و نوشت: اگر آمریکا قطعنامه خود را ارائه کند، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ آیا این نظر سایر اعضای شورای امنیت را تغییر خواهد داد؟ آیا واضح نیست که هیچ کسی حاضر نیست آمریکا را به عنوان یک مشارکت‌کننده در برجام بشناسد؟

اولیانوف: اعضای شورای امنیت، آمریکا را بعنوان عضو برجام قبول ندارند
۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸

دیپلمات روس فضای شورای امنیت در خصوص فعال کردن مکانیسم ماشه علیه ایران را منفی و برخلاف خواست آمریکا ارزیابی کرد.

طعنه مقام روس به توییت ضد ایرانی وزیر خارجه آمریکا
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین با انتقاد از مواضع واشنگتن درباره تمدید محدودیت تسلیحاتی ایران سیاست «فشار حداکثری» آمریکایی‌ها علیه ایران را در ضدیت با دیپلماسی خواند و رد کرد.

دیپلمات روس: خروج آمریکایی‌‌ها به نفع آلمان خواهد بود
۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱

نماینده دائم روسیه در سازمان‌های بین‌المللی در وین گفت کاهش حضور نظامی آمریکا، تأثیر منفی بر وضعیت امنیتی آلمان نداشته و حتی از لحاظ سیاسی، برلین برنده این ماجرا خواهد بود.

پاسخ مقام روسی به بولتون درباره ترور سردار سلیمانی
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۷

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی مستقر در وین به توئیت «جان بولتون»، مشاور سابق امنیت ملی آمریکا درباره ترور سردار قاسم سلیمانی، فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پاسخ داد.

روسیه: آژانس هیچ موردی درباره پنهان‌کاری ایران پیدا نکرد
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷

«میخائیل اولیانوف» نماینده دائم روسیه در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در توییتی بر عدم پنهانکاری تهران در خصوص برنامه هسته‌ای ایران تاکید کرد و به دو سوءتعبیر پرداخت.