داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تسهیلات
فردا آخرین مهلت ثبت نام وام اجاره
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱

روز ۳۰ مهر آخرین مهلت ثبت نام مرحله دوم دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن است.

جزئیات وام ۵ میلیونی به بازنشستگان اعلام شد
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهر تهران درباره جزئیات وام ۵ میلیون تومانی به بازنشستگان تامین اجتماعی، توضیحاتی داد.

متقاضیان وام کرونا فقط ۱۰ روز مهلت دارند
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹

بر اساس آخرین آمارها تاکنون بیش از ۲۹۰ هزار بنگاه آسیب دیده از کرونا موفق به دریافت تسهیلات حمایتی کرونا شده اند و با توجه به عدم تمدید مهلت زمان ثبت نام، متقاضیان دریافت وام کرونا تنها ۱۰ روز دیگر برای ثبت نام در سامانه کارا فرصت دارند.

دسترسی به وام گرانتر شد
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱

اگرچه وزیر راه و شهرسازی صرفا از ارائه پیشنهاد برای افزایش وام مسکن خبر داده و هنوز سرنوشت این پیشنهاد در شورای پول و اعتبار مشخص نیست اما همین خبر قیمت اوراق تسه را افزایش داده است.

ثبت‌نام مجدد وام ودیعه مسکن شروع شد
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲

وزیر راه و شهرسازی از آغاز مجدد ثبت‌نام وام ودیعه مسکن از فردا تا پایان مهرماه خبر داد.

پرداخت وام ودیعه مسکن تا پایان دی ۹۹ مهلت دارد
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

بانک مرکزی اعلام کرد: پرداخت وام به مشاغل و کسب‌وکارها و حوزه های حمل و نقل آسیب دیده از کرونا تا پایان مهرماه و پرداخت وام‌های ودیعه اجاره مسکن تا پایان دی ماه ۹۹، تمدید شد.

نیکزاد: دهک کم درآمد جامعه در این دولت به خدا سپرده شده اند
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

دهک درآمدی اول و دوم هم که از لحاظ درآمدی در رده های پایین قرار دارند واقعاً در این دولت به خدا سپرده شده اند، امکان خانه‌دار شدن برای آنها وجود ندارد.

پیش بینی قیمت مسکن در نیمه دوم امسال
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

برخی کارشناسان اقتصاد مسکن معتقدند با توجه به تحولات اخیر و شرایط اقتصادی حاکم بر کشور، از شیب قیمت مسکن در ماه‌های پایانی سال کاسته می‌شود.

فردا؛آخرین مهلت ثبت‌نام برای وام کرونا
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

فردا آخرین مهلت کسب و کارهای فاقد بیمه برای ثبت نام جهت دریافت وام کروناست،با این حال بررسی‌های میدانی خبرنگار مهر نشان می‌دهد تعداد کمی از بنگاههای ثبت نام کرده موفق به اخذ این وام شده اند.

وامی برای خرید ۷ متر خانه!
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

با توجه به متوسط قیمت مسکن شهر تهران که ۲۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است، با تسهیلات ۱۶۰ میلیون تومانی خانه اولی ها می توان ۶ متر و ۹۰ سانتی متر مسکن خریداری کرد.