داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تهران
نامه بازگشت برخی محدودیت ها به تهران در بایگانی
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

وزارت کشور در نامه ای به تعدادی از استانداران استان ها، خواستار ایجاد محدودیت هایی شده است که کلانشهر تهران نیز شامل این نامه شده است.

دمای هوای تهران افزایش می‌یابد
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵

هواشناسی استان تهران اعلام کرد: از امروز، سه‌شنبه تا ۲ روز آینده با روند افزایشی دماٰ مواجه هستیم و گرمای این استان به ۳۸ درجه سانتیگراد می‌رسد.

زالی: استفاده از ماسک استمرار یابد
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۵

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در ارتباط با استفاده از ماسک در جهت کاهش موارد ابتلا به کرونا در کشور، توضیحاتی ارائه داد.

دلیل اوج گیری کرونا در پایتخت مشخص شد
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷

آمار مبتلایان و فوتی ها هم جلودار برپا کنندگان مراسم ها نشد و هر روز شاهد اوج گیری بیشتر کرونا در استان تهران هستیم به طوری که این ویروس در عروسی و عزا میزبان شده است.

احتمال بازگشت برخی محدودیت های کرونایی به تهران
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، گفت: در وضعیت تهران هنوز تغییری مشاهده نشده است، اما با این روند رشد بیماری، پیش بینی می‌شود برخی از محدودیت‌ها مجددا باز گردد.

هوای تهران برای همه ناسالم است
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

رییس گروه پایش آلودگی هوا و صوت سازمان حفاظت محیط‌زیست گفت: هوای شهرهای یزد با شاخص ۱۰۳، اصفهان ۱۰۶، قم ۱۱۴، کرمان ۱۲۰ ناسالم برای گروه‌های حساس و تهران ۱۵۴ ناسالم برای همه گروه‌ها است.

استاندار تهران: کسی بدون ماسک حق ورود به اجتماعات را ندارد
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

استاندار تهران گفت: کسانی که از ماسک زدن ممانعت کنند ابتدا با برخوردهای ارشادی و راهنمایی و در مرحله دوم از ورود آنها به دستگاه‌های اداری و حمل و نقل عمومی اعم از مترو، اتوبوس و تاکسی جلوگیری می‌شود.

دلیل تعطیلی ۳ هفته‌ای شورای شهر تهران چیست؟
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه به دلیل شیوع کرونا در شورای شهر تهران تصمیم گرفته بودیم دو تا سه هفته شورای شهر را تعطیل کنیم، گفت:‌به دلیل اینکه در غربالگری از کارکنان مشخص شد یک نفر مبتلا به کرونا است، این موضوع از دستور کار خارج شد.

۵۰ بیمارستان تهران فاقد ایمنی هستند
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۱

کرمی گفت: هر وقت که به ما اجازه بدهند اسامی بیمارستان‌های فاقد ایمنی را اعلام می‌کنیم.

جزئیات جدید از حادثه کلینیک سینا
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴

شهردار منطقه یک تهران: کلینیک سینا مهرکاربری مسکونی داشته و شهرداری توافق تغییرکاربری انجام نداده است.