داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کارت-سوخت
فیلم: کارت سوخت حذف نمی‌شد، نیازی نبود قیمت بنزین را ۳ برابر کنند
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱

حسینعلی حاجی دلیگانی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: دولت اگر کارت سوخت را حذف نمی‌کرد، نیازی نبود امروز قیمت بنزین را ۳ برابر کند. کسانی که کارت سوخت را حذف کردند باید مجازات شوند.

زمان موردنیاز برای صدور کارت سوخت اعلام شد
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۱

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از دریافت روزانه بیش از ۷۰ هزار درخواست کارت سوخت المثنی و صدور روزانه نزدیک به ۵۰ هزار کارت سوخت برای متقاضیان خبر داد.

پروژه اتصال کارت سوخت به کارت بانکی فعلا متوقف خواهد شد
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳

مدیر برنامه ریزی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: ۲.۷میلیون نفری که قبلا در سامانه دولت همراه کارت سوخت خود را به کارت بانکی‌شان متصل کرده اند، فعلا نمی‌توانند از این امکان استفاده کنند.

درخواست دریافت کارت سوخت ۱۰ برابر شد
۸ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۱

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: پیش‌بینی می‌کنیم با توجه به افزایش درخواست‌ها سه هفته تا دو ماه از زمان درخواست کارت سوخت طول می‌کشد تا کارت سوخت به دست مالکان خودرو برسد.

اولین مرحله سوخت تاکسی‌های اینترنتی واریز شد
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

اولین مرحله اعتبار سوخت تاکسی‌های اینترنتی، با هدف حمایت از رانندگان و مقابله با تورم واریز شد.

همین یک جمله برای استیضاح وزیر نفت کافیست
۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸

جناب زنگنه که علاوه بر دیگر خسارتهای‌شان، به وضوح مسئول سوختن صدها مشعل در صنعت نفت هستند و روزانه میلیون‌ها دلار از دارائی مردم را به مشعل می‌دهند و بیشترین خسارت را به محیط زیست وارد می کنند. یا خلاف میگویند و یا اعتراف میکنند راه دیگری جز افزایش قیمت و فشار به مردم بلد نیستند! و این ظلم مضاعف به مردم است که باید تاوان همه این سوء مدیریت‌ها و نادانی‌ها را بپردازند

زنگنه در خطر: استیضاح کلید خورد؛ سوال اعلام وصول شد
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱

در حالی که رسانه رسمی مجلس از قرائت سوال از زنگنه خبر داد،‌ طرح استیضاح بیژن زنگنه،وزیر نفت را به دلیل مشکلات ناشی از افزایش قیمت بنزین کلید خورده است.

حذف کارت سوخت ۲۰۰ هزار میلیارد تومان برای کشور هزینه داشت
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس، گفت: حذف کارت سوخت 200 هزار میلیارد تومان برای کشور هزینه به دنبال داشته است و من به خاطر این تصمیم آقای رئیس جمهور و آقای زنگنه به قوه قضائیه شکایت خواهم کرد.

زمان ثبت‌نام رانندگان سرویس مدارس برای دریافت سهمیه سوخت اعلام شد
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: رانندگان سرویس برای برخورداری و تخصیص سهمیه سوخت تا ۱۰ آذر اطلاعات خود را در سامانه سپند تکمیل کنند.

تصمیم جدید وزارت نفت برای کارت های سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸

مدیر برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از واریز مابه‌التفاوت قیمت بنزین بصورت اعتبار به کارت سوخت ناوگان حمل و نقل عمومی و باربری خبر داد.