داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بورس
مشارکت ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار نفر در عرضه اولیه بورس
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران گفت: امروز ۴ میلیون و ۵۳۰ هزار نفر در خرید سهام عرضه اولیه لیزینگ پارسیان مشارکت کردند.

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی چقدر شد؟
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۶

سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت بِروز شد و ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲هزارتومانی به ۱۶ میلیون و ۵۷۸ هزار تومان رسید.

پول های ورودی به بازار سرمایه ترسو است
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷

مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس و اوراق بهادار با بیان این که حدود ۲۰ شرکت در مرحله ورود به بازار سرمایه هستند گفت: رفتار معاملاتی در چند روزی که این بازار منفی شد نشان می‌دهد که پول های ورودی به بازار سرمایه هوشمند نیست بلکه ترسو است.

هیجان کاذب، بورس رامتاثر نکند
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

رئیس‌جمهور با بیان اینکه از عوامل مهم کنترل بازار ارز، عرضه ارز صادرکنندگان به بازار است، گفت: با کسانی که از عرضه ارز حاصل از صادرات خودداری کرده‌اند، برخورد قضایی می‌شود.

سهام عدالت امروز چقدر می‌ارزد؟
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹

سامانه استعلام لحظه‌ای ارزش سهام عدالت بِروز شد و ارزش سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومانی به ۱۵ میلیون و ۵۴۳ هزار تومان رسید.

۵ پیشنهاد ۲۵ پژوهشگر مالی و اقتصادی برای کاهش مخاطرات بورس
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

۲۵ پژوهشگر مالی و اقتصادی در نامه‌ای خطاب به دولت و بانک مرکزی، با اشاره به مخاطرات فعلی بازار سهام، ۵ اقدام فوری را جهت کنترل وضع جاری پیشنهاد دادند.

امکان فروش ۳۰ درصد سهام عدالت از امروز
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۴

از امروز کسانی که روش مدیریت مستقیم سهام عدالت را برگزیده‌اند می‌توانند از طریق کارگزاری‌های خود اقدام به فروش 30 درصد سهام عدالت کنند.

سهام‌داران عدالت می‌توانند از امروز سهام خود را معامله کنند
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳

سخنگوی ستاد راهبری آزادسازی سهام عدالت گفت: سهامداران عدالت که روش مدیریت مستقیم را انتخاب کرده‌اند، از امروز می‌توانند سهام خود را معامله کنند.

فروش متری مسکن در بورس از هفته آینده
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۶

مدیرعامل بورس تهران گفت: یکی از اهداف بورس جدید املاک، سرمایه گذاری و پس انداز سالانه در بخش مسکن به صورت متری خواهد بود.

۳ دلیل رکوردشکنی کم سابقه بورس
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

کارشناس بازار سرمایه رشد بی سابقه شاخص بورس در روزهای گذشته را آزاد سازی سهام عدالت و برنامه ریزی بانک مرکزی در کاهش سود بانکی عنوان کرد.