داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بورس
فیلم: فعلا نفروشید، صبور باشید، قیمت‌ها الان برای خرید جذاب است
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

محمد ناطقی بیان کرد: بازار سرمایه بعد از اصلاح ۳۰ درصدی و افزایش ۲۵ درصدی قیمت دلار دوباره جذاب شده است. حمایت از بازار سرمایه یعنی حمایت از اقتصاد، دولت اگر قصد حمایت از بازار را دارد، موانع کسب و کار را بردارد. بازار سرمایه کشور باید انعکاسی از اقتصاد کشور باشد و تزریق منابع صندوق توسعه ملی به بازار سرمایه بسیار بیهوده است.

سهام عدالت بازدهی بیشتری از ملک و طلا دارد
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

یک کارشناس بازار سرمایه گفت: مردم به سرمایه‌گذاری در بورس با نگاه بلندمدت اقدام کنند و نگهداری سهام عدالت حتی از خرید ملک و طلا بازدهی بیشتری خواهد داشت.

قالیباف: چرا بورس انرژی رونق نگرفته است؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید تهدید را به فرصت تبدیل کرد گفت: چرا بورس انرژی رونق نگرفته است؟

جهانگیری: فروش اوراق سلف نفت لغو شد
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۷

معاون اول رئیس جمهور گفت: متاسفانه طرح فروش اوراق سلف نفتی که گفته می‌شد می‌تواند تا ۱۴۰ هزار میلیارد تومان درآمد برای دولت ایجاد کند، به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها از دستورکار خارج شد.

دروغ بزرگ آمریکا به جهان در مورد کرونا
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰

روز چهارشنبه، کتاب جدید «باب وودوارد» گزارشگر ارشد واشنگتن‌پست، دو مکالمه‌ صوتی با دونالد ترامپ را افشاء کرد که نشان می‌داد کاخ سفید به رغم آگاهی از شرایط شیوع کرونا به شکل عمدی سعی در کم‌خطر جلوه دادن تهدید کرونا بوده و سیاستی اتخاذ کرده که به مرگ بیش از 200 هزار نفر انجامیده است. اما هدف ترامپ از این پنهانکاری و دروغگویی چه بود؟

اظهارات قالیباف درباره سهام عدالت
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در خصوص طرح سهام عدالت و برای هرگونه تصمیم گیری باید هماهنگی داشته باشیم.

فیلم: اخلالگری در بازار بورس...؟!
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

عبدالملکی اقتصاددان در گفتگو با «نسیم آنلاین»: امیدواریم که در عدم ارائه سهام جدید و ایجاد شوک به بازار بورس توسط دولت، نیتی برای برهم زدن و اخلال در بازار وجود نداشته باشد.

تصمیمات جدید دولت و مجلس برای تقویت بورس
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

معاون وزیر اقتصاد و دارایی گفت: آینده اقتصاد ما با بازار سرمایه گره خورده است و با ابزار اوراق تبعی و اوراق خزانه و بازارگردانی سهامداران نباید نگران نوسانات بازار سرمایه باشند.

قالیباف: مهمترین دغدغه سران قوا، حل مشکلات مردم است
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه بتوان در حوزه بازار ارز و مخصوصاً بورس و هدایت نقدینگی و سر و سامان دادن به بازار کالا حرکت های خوبی انجام داد، گفت: مهمترین دغدغه همه ما در سران قوا توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف است.

فیلم: قالیباف برای شرکت‌های دولتی تکلیف معین کرد
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

قالیباف: بازارگردانی در بورس یکی از تصمیمات نشست غیرعلنی بود. برخی از شرکت های حقوقی و دولتی که در بورس بودند، درآمدهای به دست آمده را از بورس خارج کردند که مکلف اند این مبالغ را به بازار بازگردانند.