داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آیت-الله-سید-علی-خامنه-ای
فیلم: هیج اختلافی بین سران قوا و وزارتخانه‌ها نداریم
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

رئیس جمهور در جلسه ستاد کرونا: در مبارزه با کرونا هیچ اختلافی میان قوای سه گانه، نیروهای مسلح و در کل ارکان نظام وجود ندارد؛رهبری نیز همواره حمایت کردند.

گفت‌و‌گوی تلفنی هنیه با مشاور رهبر انقلاب
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲

رییس دفتر سیاسی جنبش حماس خطاب به علی اکبر ولایتی گفت: اطمینان داریم ملت ایران بر مشکلات اخیر به ویژه شیوع ویروس کرونا پیروز خواهند شد.

وزیر بهداشت: تا مهار کامل کرونا راه دشواری داریم
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸

وزیر بهداشت گفت: گرچه تا مهار کامل بیماری ناشی از کووید ۱۹؛ همگان باید راه نسبتا دشواری بپیماییم و براساس توصیه حکیمانه مقام معظم رهبری، لحظه‌ای نباید از شدت فعالیت‌ها بکاهیم.

آرزوی سلامتی برای رئیس مجلس از سوی رهبر انقلاب
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷

در پی ابتلای رئیس مجلس به کرونا، حجت‌الاسلام محمدی گلپایگانی از طرف رهبر انقلاب ضمن جویا شدن آخرین وضعیت درمان علی لاریجانی، برای وی دعا و آرزوی سلامتی و بهبود کرد.

فیلم: تقدیر رهبر انقلاب از اجرای خیابانی سرود «کاروان اُمید»
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۵

نماهنگ «کاروان اُمید» با اجرای هیئت سائلین امیرالمومنین (ع) و به همت مرکز ماوا و دفتر موسیقی صداوسیما تولید و منتشر شده است.

تعلیق حساب‌های توئیتر رهبر انقلاب به رغم ادعای توئیتر
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۵

شب گذشته شرکت توئیتر تمامی حسابهای مربوط به سایت Khamenei.ir در زبانهای مختلف را مسدود کرد و پس از گذشت دقایقی، برخی از این حسابها رفع تعلیق شدند.

فضای مجازی و انتظارات رهبری
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

انتظارات رهبر انقلاب از تقویت فضای مجازی به حدی پررنگ است که ایشان در آغاز سال ۹۹ نیز بار دیگر بر لزوم قوت و برتری فضای مجازی به عنوان یکی از ابزارهای قوی شدن تاکید کردند.

قدردانی مجدد رهبر انقلاب از مجموعه درمانی کشور
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۵

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در مرقومه‌ای خطاب به وزیر بهداشت بار دیگر از تلاش‌های مجموعه بهداشتی ـ درمانی کشور تشکر و تاکید کردند بهره‌گیری از کمک نیروهای بسیج و داوطلبان مردمی کمک بزرگی به رهایی کشور از این عارضه همه‌گیر خواهد کرد.

اصلاح ساختار بودجه، IMF و تکذیب سازمان برنامه
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱

سید یاسر جبرائیلی کارشناس اقتصاد سیاسی در یادداشتی با عنوان «تاملی در تکذیبیه سازمان برنامه و بودجه درباره همکاری با IMF پیرامون اصلاح ساختاری بودجه» به موضوع همکاری با IMF پرداخت.

تشکر لولاچیان از رهبر معظم انقلاب
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

محمود قیومی لولاچیان در نامه‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب از پیام تسلی بخش ایشان درپی رحلت همسر خود تشکر کرد.