داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ایران
اعلام آمادگی ایران برای کمک به ترکیه
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

وزیر امورخارجه در تماسی تلفنی با همتای‌ ترکیه‌ای آمادگی ایران را برای ارسال کمک‌های مورد نیاز زلزله‌زدگان ترکیه اعلام کرد.

افت شدید صادرات برنج هند به ایران
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴

مشکل دریافت پول بازرگانان هندی برای صادرات برنج باسماتی به ایران به دلیل تحریم‌های آمریکا، باعث افت شدید صادرات از سوی بزرگترین صادرکننده جهان شده است.

با رزمندگان بدون‌مرز آشنا شوید
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

نیروی قدس سپاه یا به تعبیر رهبر معظم انقلاب «رزمندگان بدون مرز» تا پیش از گسترش پدیده تروریسم تکفیری در منطقه و نقش کلیدی این نیرو در مقابله با آن چندان برای عموم شناخته شده نبود.

استراتژی بیت‌کوینی ایران برای مقابله با تحریم‌ها
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷

پایگاه خبری آمریکایی فارین پالیسی در گزارشی با اشاره به تشدید تحریم‌های اقصادی آمریکا بر ضد ایران در دو سال اخیر مدعی شد که این تحریم ها باعث شده است تا تمایل ایران به استفاده از ارزهای دیجیتالی نظیر بیت کوین شدت گیرد. دولت ایران از مدت ها پیش نسبت به ارزهای دیجیتالی در تجارت خارجی علاقه نشان داده است چرا که این ارزها امکان تجارت بدون استفاده از نظام بانکداری را فراهم کرده است. دولت ایران در ژوئیه سال ۲۰۱۸ خبر از تمایل برای عرضه ارز دیجیتالی داده بود.

دستگاه قضایی عراق پیگیر جنایت آمریکا در ترور شهدای مقاومت باشد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۰

رئیس قوه قضائیه در تماس تلفنی با رئیس شورای عالی قضایی عراق بر پیگرد حقوقی و همه‌جانبه جنایت آمریکایی‌ها در ترور سردار سپهبد شهید سلیمانی تأکید کرد.

نقطه سیاه دیگر در دیپلماسی فوتبال کشور
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

فدراسیون فوتبال که در سال‌های اخیر شکست‌ها و ناکامی‌های زیادی را تجربه کرده است با ضعف بزرگی که در روابط دیپلماتیک بین‌المللی دارد، حکمی را پذیرفت که به باشگاه‌های ایران لطمه زد.

فیلم: جهیزیه ایرانی یا جهیزیه خارجی...!؟
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶

نسیم آنلاین: درددل تولیدکنندگان ایرانی که مقابل دوربین «نسیم آنلاین» نشسته‌اند.

ظریف: عامل شلیک به هواپیمای اوکراینی در زندان است
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۷

ظریف در مصاحبه با اشپیگل درباره برجام، پیرامون شهادت قاسم سلیمانی توسط آمریکایی‌ها و پیام آمریکایی‌ها به ایران پس از این حمله توضیح داده است. او گفت مامور شلیک موشک به هواپیمای اوکراینی در زندان است.

خروج از NPT می‌تواند کشورهای هسته‌ای را تسلیم کند
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

نماینده پیشین ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: شخصا معتقدم تصمیم به خروج از NPT در صورت بازگشت تحریم‌های بین‌المللی از سوی شورای امنیت تصمیم خوبی است و حتی در موارد دیگری هم که کشور با خطراتی مواجه شده است، این تصمیم می‌توانست اجرا شود.

معاینه ۱۰۰ درصد مسافران و خدمه پروازی در پروازهای چینی
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴

معاون بهره‌برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا، در پروازهای کشور چین ۱۰۰ درصد مسافران به همراه مهمانداران و کادر پرواز در مبادی ورودی معاینه و ‌تک تک مسافران قبل از ورود به سالن فرودگاه، چک می‌شوند.