داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
ایران به دقت خشونت نگران کننده در ناگورنو-قره‌باغ را زیر نظر دارد
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶

وزیر خارجه کشورمان طی مطلبی در فضای مجازی تاکید کرد: ایران به دقت خشونت نگران کننده در ناگورنو-قره‌باغ را زیر نظر دارد.

ابراز همدردی خطیب زاده با دولت و ملت اوکراین در پی سانحه سقوط هواپیما
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۵

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پی سانحه سقوط هواپیمای نظامی اوکراین با ملت و دولت این کشور ابراز همدردی کرد.

ایران در وضعیت قرمز کرونایی است
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۷

عضو کمیته علمی کشوری مقابله با کرونا با اشاره به آمار و ارقام شمار مبتلایان به کرونا در استان‌های کشور تاکید کرد: در حال حاضر وضعیت کل کشور قرمز است.

سرلشکر صفوی: به ونزوئلا بنزین دادیم، طلا گرفتیم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه هر کشور مسلمان و غیرمسلمان که از ما کمک بخواهد، کمک‌شان می‌کنیم اما از آنها پول می‌گیریم، گفت: ما به ونزوئلا بنزین دادیم و شمش طلا گرفتیم و طلاها را هم با هواپیما به ایران آوردیم تا در راه اتفاقی برایش نیفتد.

دولت عراق باید ترور شهیدسلیمانی را پیگیری کند
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳

دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: پیگیری جدی ترور ناجوانمردانه شهید سلیمانی و ابومهدی المهندس از طریق مجامع بین المللی حداقل اقدامی است که انجام آن از سوی دولت عراق مورد انتظار است.

به ارائه کنندگان پایگاه به دشمن، مانند دشمن برخورد می‌کنیم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹

سرلشکر باقری با اشاره به نفوذ منطقه‌ای ایران، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بساطی که برای سلطه دائم بر جنوب غرب آسیا داشتند و تا وقتی انقلاب اسلامی استحاله نشده دشمنی پا برجاست. ما یک روزی در حوالی اهواز از انقلاب و نظام و کشور دفاع می‌کردیم، خمپاره دشمن به حوالی اهواز می‌رسید. اما الان جبهه کجاست؟ الان بحث سر این است که ایران در سوریه نباشد! سوریه تا جمهوری اسلامی هزار و خورده ای کیلومتر فاصله دارد؛ یعنی توسعه حضور و نفوذ و مرزهای امنیت ملی ما کاملاً فراتر از مرزهای جغرافیایی رفته است.

فراخوان «ولید المعلم» به تشکیل جبهه واحد برای مقابله با تحریم‌های آمریکا
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱

وزیر خارجه سوریه در سخنرانی سالانه برای مجمع عمومی سازمان ملل، از کشورهای تحریم‌شده خواستار تشکیل جبهه‌ای واحد برای مقابله کردن با اثرات تحریم‌های آمریکا شد.

روحانی: در مسایل داخلی عراق به دنبال مداخله نبوده و نیستیم
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۷

رئیس جمهور با بیان اینکه ما همیشه نظر خود را به صورت واضح و آشکار در مواضع سیاسی خودمان اعلام کرده‌ایم، تأکید کرد: حضور نیروهای مسلح آمریکا در منطقه چه در عراق، چه افغانستان و چه کشورهای جنوبی خلیج فارس را به ضرر امنیت و ثبات منطقه می‌دانیم.

اینفوگرافیک: مقایسه وضعیت اینترنت ایران و جهان
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۹

مقایسه وضعیت اینترنت ایران و جهان را مشاهده بفرمایید.

آمریکا: در موضوع تحریم ایران همراهی نداریم
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

نماینده آمریکا در سازمان ملل اذعان کرد که این کشور در موضوع ادعای بازگرداندن تحریم‎های سازمان ملل علیه ایران تنها مانده است.