داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قتل
قاتل «جورج فلوید» کجاست؟
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۲

طبق گزارش رسانه آمریکایی، «دِرِک چائووین» افسر پلیس سفیدپوست قاتل «جورج فلوید» سیاه‌پوست به یک زندان فوق امنیتی منتقل شد.

فیلم: آیا اشد مجازات در انتظار پدر رومینا است؟
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

کبری خزعلی عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان: به علت جنبه عمومی جرم دادستان می‌تواند درخواست اشد مجازات برای پدر رومینا دهد.نقش رسانه‌ها و آموزش و پرورش بر بلوغ زودرس یک کودک بررسی شود.

افشاگر ماجرای قتل «جورج فلوید» تهدید شد
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴

فردی که تصاویر زمان قتل «جورج فلوید» شهروند سیاه پوست آمریکایی را رسانه ای کرده بود، اعلام کرد که از سوی افراد ناشناس تهدید شده است.

تصاویر غم‌انگیز از مراسم هفتم رومینا اشرفی
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲

تصاویری از مراسم هفتم رومینا اشرفی می‌بینید. گورستان بهشت فاطمیه در روستای سفید سنگان، به عزای هفتم رومینا اشرفی نشست.

طعنه سنگین سخنگوی وزارت خارجه چین به آمریکا
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

سخنگوی وزارت خارجه چین در پیامی در توئیتر به پیام توئیتری اخیر سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در انتقاد از لایحه امنیت ملی چین در هنگ‌کنگ، با طعنه به قتل مرد غیر مسلح سیاه‌پوست توسط پلیس آمریکا اشاره کرد.

درخواست توئیتری ضرغامی برای برخورد سخت با پدر رومینا
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱

عزت الله ضرغامی در واکنش به قتل رومینا اشرفی در توییتی نوشت که نمی‌دانم چرا به توصیه‌ رهبر انقلاب پیرامون ضرورت برخورد سخت قانونی و اخلاقی با کسانی که تعدی به زن را حق خودشان می‌دانند عمل نمی شود.

اوباما: قتل یک سیاهپوست در آمریکای سال ۲۰۲۰ امری عادی نیست
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰

رئیس جمهور سابق آمریکا در واکنش به قتل یک شهروند سیاه‌پوست توسط مأمور پلیس گفت، چنین اتفاقاتی نباید در آمریکای سال ۲۰۲۰ امری عادی باشد.

پرتاب گاز اشک‌آور به سمت معترضان مقابل کاخ سفید
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

شمار زیادی از نیروهای پلیس آمریکا با حضور در محل این تجمع، جهت متفرق کردن معترضان، به سمت آن‌ها گاز اشک‌آور پرتاب کردند.

ترامپ فرمان شلیک داد
۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

رئیس جمهور آمریکا تهدید کرد در صورتی که حوادث شهر مینیاپولیس پایان نگیرد، گارد ملی را به آنجا خواهد فرستاد و به آن‌ها تیراندازی خواهد کرد.

تظاهرات در آمریکا در اعتراض به قتل نژادپرستانه ادامه دارد
۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۴۹

دست‌کم دو شهر بزرگ دیگر آمریکا هم شامگاه چهارشنبه صحنه اعتراض به نژادپرستی و رفتار خشن پلیس با مظنونان غیرمسلح سیاه‌پوست بوده است.