داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گرانی
مدیران دولتی پدال ترمز گرانی را گم کردند؟!
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴

ترمز گرانی‌های اخیر قرار نیست کشیده شود. روزی نیست که خبری از افزایش قیمت، مصرف کنندگان را شوکه نکند.

طرح ودیعه اجاره تیشه به ریشه مستاجران می‌زند
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

نمایشی، صوری، محرک گرانی شدیدتر، تیشه به ریشه مستاجران، سر کاری و عامل افزایش قیمت مسکن، توصیفاتی است که ۲۰ کارشناس درباره طرح دولت برای بازار اجاره مطرح کردند.

دوپینگ کالا در بورس
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

رئیس جمهور تاکید کرد: بورس کالا باید تقویت شود و با شفافیت عرضه و تقاضا و خارج کردن عملیات سفته بازانه، قیمت کالاهای تولیدی کشور را به سطح منطقی برساند.

فیلم: عطش خودروسازان
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۹

نسیم آنلاین: در روزهای اخیر خودروسازان با استناد به توافق شورای رقابت و ستاو تنطیم بازار افدام به افزایش قیمت‌ها کرده اند بر اساس این توافق قیمت خودرو هر ۳ ماه به روز می‌شود. این در حالیست که خرداد ماه نیز با افزایش قیمت محصولات انها رو به رو بودیم.

قیمت مصالح ساختمانی سر به فلک کشید
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵

نتایج طرح آمارگیری از قیمت مصالح ساختمانی در استان تهران در نیمه‌ دوم سال ۹۸ حکایت از رشد نرخ این محصولات دارد که بیشترین افزایش قیمت مربوط به ورق مس با ۸۲.۵ درصد است.

سفره مردم با برجام کوچک شد؟
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

پنجمین سالگرد برجام فرصت مناسبی برای بررسی یک ادعاست. ادعای دولتمردانی که می‌گویند برجام به داد اقتصاد ایران رسید و اوضاع آشفته امروز نتیجه خروج آمریکا از توافق هسته‌ای است. آیا به‌راستی چنین بود؟ این گزارش به بررسی مستند این ادعا می‌پردازد.

انتقاد شدید آیت‌الله ‌مکارم‌ از گرانی‌های‌ افسارگسیخته اخیر
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴

آیت‌الله مکارم‌شیرازی در واکنش به گرانی‌های افسارگسیخته در کشور گفت‌: مسئلۀ مهم، خونسردی مسئولان است که با وعدۀ حل مشکلات و مسئولیتی که دارند، اکنون حتی اظهار شرمندگی هم نمی‌کنند!‌

سوال ار رئیس جمهور نباید تبدیل به بحران در کشور شود
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

محمد صالح مفتاح عضو شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت با بیان اینکه باید از طرح سوال از رپیس جمهور بحران زدایی شود گفت: سوال از رئیس جمهور از ابزارهای نظارتی مجلس است و اتفاق خاصی نیفتاده است. بنابراین نباید این اقدام تفسیر به تقابل دولت با مجلس شود.

گرانی نان در راه است؟
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳

رئیس اتحادیه نانوایان سنتی تهران در واکنش به خبر مطرح شده در فضای مجازی درباره گرانی نان گفت: این خبر به شدت تکذیب می‌شود.

فعلا موبایل نخرید
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

رئیس اتحادیه فروشندگان دستگاه‌های صوتی و تصویری و تلفن همراه و لوازم جانبی گفت که با توجه به لغو ممنوعیت واردات تلفن همراه با ارزش بالای ۳۰۰ یورو دلیلی برای افزایش قیمت موبایل وجود ندارد و قیمت‌ها باید به حالت قبل برگردد، بنابراین بهتر است شهروندان برای خرید موبایل عجله نکنند.