داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
دبیر انجمن تولیدکنندگان پودر شوینده: عامل گرانی مواد شوینده ما نبودیم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰

دبیر انجمن تولیدکنندگان پودر شوینده با بیان اینکه در حال حاضر تولیدکنندگان مواد شوینده افزایش قیمتی را بر روی محصولات خود اعمال نکردند، افزود: عمده نوسان قیمتی که در بازار شوینده ها وجود دارد متوجه خرده‌فروشی هاست.

تخم مرغ صدرنشین گرانی‌ها
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱

در حالی هزینه خانوارهای ایرانی در شهریور ماه امسال نسبت به همین ماه در سال گذشته به طور متوسط بیش از ۳۴ درصد افزایش داشته که در این بین رشد قیمت‌ها در گروه لبنیات و حمل و نقل قابل توجه است؛ جایی که رشد قیمت تخم مرغ و ادامه روند گرانی خودرو خودنمایی می‌کند.

قیمت مرغ، شیر و تخم‌مرغ دوباره گران می‌شود؟!
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳

درحالی که زمان زیادی از افزایش قیمت مرغ و شیرخام و لبنیات نمی‌گذرد بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار، قیمت جدید مرغ و شیرخام با توجه به افزایش قیمت کنجاله سویا دوباره تعیین و ابلاغ می‌شود.

موبایل ۳۰ درصد گران شد
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

همزمان با بالا رفتن قیمت ارز، بهای موبایل نیز با افزایش مواجه شده است. به عنوان نمونه سامسونگ مدل note ۲۰ که تا یک هفته قبل با قیمت حدود ۲۰ میلیون تومان به فروش می‌رسید، اکنون ۲۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان معامله می‌شود. سامسونگ A ۱۰ S نیز از گوشی‌های پرتقاضا و پرکاربرد، قبل از تخصیص ارز به سه میلیون تومان رسید، اما اکنون با نرخ بیش از ۴ میلیون تومان و با ۳۰ درصد افزایش قیمت به فروش می‌رسد.

چرا موبایل گران شد؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

بهای انواع تلفن همراه در روزهای اخیر روندی افزایشی داشته که رییس کمیسیون تنظیم بازار انجمن واردکنندگان موبایل، می‌گوید: بالا رفتن بهای ارز، عدم تخصیص ارز در ۴۵ روز گذشته، اجرای قانون سقف و سابقه برای شرکت‌ها و نیز افزایش تقاضا پس از بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از عوامل رشد قیمت‌ها بوده است.

فیلم: چرا لبنیات این روزها گران می‌شود؟!
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

علی احسان ظفری مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های تولیدکنندگان فرآورده‌های لبنی: کنترلی از سمت دولت برای اجرای دستورات و برنامه‌هایش وجود ندارد. مسئولین دولتی نهاده‌های دامی کاملا می‌دانند که مشکل از کجاست.

گفته بودند گشایش اقتصادی اما مردم گرانی را دیدند
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

یک ماه پس از وعده رئیس‌جمهور درباره گشایش اقتصادی، شاهد افزایش پیاپی قیمت‌ها هستیم!

امیدوارم آثار مثبت مقابله با گرانی روزهای آینده روشن شود
۲۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

معاون اول رئیس جمهور نوشت: امروز به دستور رئیس جمهور به علت گرانی تخم مرغ جلسه‌ای را برای ایجاد هماهنگی بین دستگاه‌های ذی ربط برگزار و تصمیمات لازم را گرفتیم.

جهانگیری: نظارت دقیق بر بازار کالا‌های اساسی ضروری است
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۳

اسحاق جهانگیری با اشاره به نارضایتی مردم از افزایش قیمت برخی از کالاهای اساسی مثل تخم مرغ در روزهای اخیر گفت: نظارت دقیق بر بازار کالا‌های اساسی ضروری است.

گرانی میوه از کجا آب می‌خورد؟
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰

بازار میوه نیز همانند برخی کالاها با افزایش قیمت همراه بوده که این افزایش قیمت‌ها ناکارآمدی مدیریتی را گوش زد می‌کند.