داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار امام-خمینی
قاسمی: نمایندگان مجلس باید ریل انقلاب را به مسیر اصلی‌اش بازگردانند
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۶

سردار سعید قاسمی، رزمنده دفاع مقدس گفت: مردم مسیر این مجلس را تغییر دهند.

برگزاری کارناوال های تبلیغاتی جرم است
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: برگزاری کارناوال‌های تبلیغاتی براساس قانون انتخابات، جرم است و کسانی که چنین کاری انجام دهند بر اساس جرایم درجه ششم با آنها برخورد خواهد شد.

متن کامل وصیت‌نامه الهی‌سیاسی سپهبد قاسم سلیمانی
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳

امروز قرارگاه حسین‌بن‌علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها میمانند. اگر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند.

بررسی زندگی، فعالیت‌ها، افکار و تجربیات شهید صدر
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

در دومین نشست از سلسله نشست‌های روایت حجره با حضور معاون پژوهشی پژوهشگاه شهید صدر زندگی، فعالیت‌ها، افکار و تجربیات متفکر شهید آیت الله سید محمدباقر صدر بررسی شد.

غربی‌ها و مزدوران داخلی‌شان اگر به دنبال آشوب بروند باید آماده ضربه محکم هم باشند
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

رئیس سازمان اطلاعات سپاه تاکید کرد: غربی­‌ها و عواملشان در داخل کشور بدانند ما نظاره‌­گر فتنه‌­گری و شرارت آنها نخواهیم بود؛ اگر دنبال آشوب بروند باید آماده ضربه ­های محکم دستگاه امنیتی باشند.

انقلاب اسلامی معادله جدیدی را در منطقه و جهان ترسیم کرد
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۹

رهبر «جریان حکمت ملی عراق» به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب ایران تاکید کرد که انقلاب اسلامی معادله جدیدی را در منطقه و جهان ترسیم کرده است.

براندازی تروریست‌های سیاسی در انتخابات
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

تروریست های سیاسی با استدلال های غیردینی، اصلح را در تسلسلی دائمی ترور می کنند، که نتیجه آن چیزی جز براندازی نرم آرمان های اصیل انقلاب نخواهد بود. چرا که بجای اینکه سلسله مراتب انتخاب حاکمان در نظام جمهوری اسلامی را به‌سوی انتخاب بهترین ها طراحی کنند، دقیقا به گونه ای این سیستم را می چینند که اصلح در آن برای همیشه حذف و تا ابدالدهر خانه نشین می شود و بعید نیست در فردا روزی در شرایطی که صالح وجود دارد بگویند به فاسدمقبول! رای دهید تا افسد رای نیاورد.

نامگذاری رقابت‌های لیگ برتر کشتی به نام یادگار امام (ره)
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷

حسن رنگرز اعلام کرد؛ رقابت های لیگ برتر کشتی آزاد و فرنگی کشور به نام یادگار امام (ره)، سید احمد خمینی نامگذاری شد.

عیب از بلندگو نبود!
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

شیفته و دلباخته حضرت امام بود و برای معرفی آن بزرگوار به این و آن سر از پا نمی‌شناخت. عمیقاً بر این باور بود که هیچ کلمه حساب نشده‌ای از زبان مبارک امام بیرون نمی‌آید و حتی در حرکات دست و چشم حضرتش نیز حکمتی نهفته است.

بهترین لحظه عمر امام
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴

امام پس از اتمام سخنرانی به خانه یکی از بستگانشان منتقل شدند در تعریف این صحنه گفتند: بعد ازاینکه عمامه از سرم افتاد و من بر اثر فشار مردم زمین خوردم و مردم  برای لحظاتی از روی من رد شدند احساس کردم دارم قبض روح می شوم و ادامه دادند بهترین لحظه عمر من زمانی بود که احساس می کردم دارم در زیر دست و پای مردم ازبین می روم.