داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار خصوصی-سازی
آزادی سهام عدالت؛ انحصار مدیریت!
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۷

حتی اگر تمام دارندگان سهام عدالت، مدیریت مستقیم سهام خود را در اختیار بگیرند؛ باز هم مهم‌ترین هدف خصوصی‌سازی، یعنی تغییر در مدیریت و ساختار تصمیم‌گیری در بنگاه‌های دولتی رقم نخواهد خورد.

هپکو، آیت الله رئیسی و دوچالش اساسی!
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

مهمتر از ورودهای شخصی ریاست قوه قضاییه که در جای خود لازم و قابل تقدیر است، ایجاد ساختارهای قانونی شفاف با ضمانت اجرای مشخص در جهت تحقق عدالت، به رسمیت شناخته شدن حق اعتراض و آزادی های مشروع و حقوق عامه می باشد.

فیلم: شستا، بورس، تصدی گری و نقل قول های روحانی
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۴

رئیس‌جمهور: رهبر انقلاب روز اول دولت دوازدهم تاکید داشتند که تصدی‌هایی که مورد نیاز نیست دولت متصدی نباشد، اموال و سهام در اختیار مردم قرار گیرد.

زمان واریز و میزان سود سهام عدالت اعلام شد
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۲۴

رئیس سازمان خصوصی‌سازی از واریز ۲۰۵ هزار تومان سود سهام عدالت به به ازای هر سهم یک میلیون تومانی خبر داد.

«عدالت»؛ سوسیالیسم نیست
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

در اندیشه‌ی رهبر انقلاب اسلامی عدالت و پیشرفت دو ارزشی هستند که باید در کنار یکدیگر مورد توجه و اهتمام قرار گیرند. هر یک از این دو بدون دیگری ناقص است: «بدون عدالت، پیشرفت مفهومی ندارد و بدون پیشرفت هم عدالت مفهوم درستی پیدا نمیکند؛ باید هم پیشرفت باشد و هم عدالت.»

جلیلی: سوء مدیریت فعلی آذرآب را به مرز تعطیلی کشانده است
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سه بار حمله نظامی رژیم بعث به آذرآب نتوانست آن را تعطیل کند، اما سوء مدیریت فعلی آن را به مرز تعطیلی کشانده است.

تغییر مدیر پالایشگاه شازند در آستانه تلاش‌ها برای خصوصی سازی
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰

علیرضا امین جای خود را در پالایشگاه امام خمینی شازند به غلامحسین رمضان پور مدیر عملیات پیشین پالایشگاه بندر عباس خواهد داد .

چرا شریعتمداری به آذرآب نرفت؟
۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۷

گلایه‌های کارگر شرکت آذرآب خطاب به وزیر کار: این که ما اینجا جلوی شما نشسته‌ایم با اینکه شما به کارخانه تشریف بیاورید و از نزدیک وضعیت نابسامان آن را ببینید تفاوت دارد.

ارسال گزارش استنکاف دولت به قوه قضائیه در صورت عدم واگذاری سرخابی‌ها
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۳

رئیس کمیسیون اصل ۴۴ مجلس گفت: اگر واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در سالجاری صورت نگیرد، گزارش می‌دهیم و استنکاف دولت از اجرای قانون را به قوه قضائیه می‌فرستیم.

خصوصی‌سازی صنعت خودرو، علاج یا درد مضاعف؟
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

طرح ساماندهی صنعت خودرو در مجلس مطرح است که به‌دنبال واگذاری صنعت خودرو به بخش خصوصی است. اما خصوصی‌سازی در شرایط فعلی صنعت خودرو نمی‌تواند راهکار معقولی باشد و لازم است این طرح اصلاح شود.