داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تامین-اجتماعی
غسالی جزو مشاغل سخت و زیان‌آور شد
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۰

معاون وزیر کشور گفت: مشاغل خاص آرامستان های کشور با تصویب شورای عالی حفاظت فنی جزو مشاغل سخت و زیان‌آور شد.

بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی به ۲۹۴ هزار میلیارد تومان رسید
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

بدهی دولت به سازمان تامین اجتماعی بر مبنای ارزش واقعی روز تا پایان سال ۱۳۹۸ به ۲۹۴ هزار و ۴۰۵ میلیارد تومان رسیده است که اگر اصل بدهی را نزدیک به ۱۰۸هزار میلیارد در نظر بگیریم، ۸۷/۵ هزار میلیارد تومان آن معادل ۸۱ درصد از کل اصل بدهی در دولت روحانی ایجاد شده است.

بیکاری ۲.۹ تا ۶.۴ میلیون ایرانی بر اثر کرونا
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

رئیس مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی گفت: مطالعات حاکی از اثرات گستردۀ همه‌گیری بر اشتغال کشور است؛ بر اساس گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس، در دورۀ همه‌گیری در بهترین حالت ۲.۹ میلیون نفر و در بدترین حالت ۶.۴ میلیون نفر از کل شاغلان کشور کاسته می‌شود.

گزارش شریعتمداری درباره فروش سهام شستا
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۰

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت که وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی درباره فروش سهام شستا گزارشی به این کمیسیون ارائه وتاکید داشت که اداره شستا با ضوابط غیر دولتی است و ارتباطی با دولت ندارد.

مبنای افزایش حقوق بازنشستگان چیست؟
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: سنوات خدمت افراد، حقوق فعلی که دریافت می‌کنند و مستمری که در زمان شروع بازنشستگی این افراد شروع شده،مبنای اجرای طرح نظام هماهنگ پرداخت حقوق قرار خواهد گرفت.

تیغ تیز سازمان تأمین اجتماعی زیر گلوی کارگران
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸

طبق ماده 36 قانون تأمین اجتماعی تأخیر یا عدم پرداخت حق بیمه توسط کارفرما، رافع مسئولیت و تعهدات سازمان در مقابل بیمه‌شده نیست.

پورابراهیمی: بیشتر مشکلات اتقصادی مربوط به واگذاری‌هاست
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: سیاست اصل ۴۴ بعد از تصویب مشخص کرد که دولت وظیفه سیاست‌گذاری و ریل‌گذاری در بخش اقتصاد دارد بنابراین در بخش اقتصاد کشور بیشتر مشکلات مربوط به واگذاری‌هاست.

فرمول جدید محاسبه حقوق مستمری بگیران تامین اجتماعی
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی گفت: فرمول نهایی اجرای قانون متناسب‌سازی حقوق مستمری‌بگیران براساس شاخص‌های چهار گانه مبلغ متناسب سازی پرداخت می شود.

واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی با تصویب مجلس
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

نود و هفتمین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور مسئولان وزارت صمت، سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان کارگران، مدیران مجموعه هپکو برگزار شد.

پرداخت وام ۴ میلیونی به ۵۰۰ هزار بازنشسته تامین اجتماعی
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۶

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تخصیص ۲هزارمیلیارد تومان برای ارائه تسهیلات به بازنشستگان خبرداد و گفت: امسال به ۵۰۰ هزار نفر وام ۴ میلیون تومانی پرداخت می شود.