داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فتنه
فتنه لازم نیست حتماً در خیابان بوده باشد!
۶ آذر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

دشمن فقط هنگامی اسلحه تحریم را کنار می‌گذارد که از کارآمد بودن و تاثیر آن ناامید شود و این ناامیدی هنگامی به دشمن دست می‌دهد که ببیند مسئولان کشورمان امور اقتصادی و معیشت مردم را به مذاکره و -با عرض پوزش- التماس برای لغو تحریم‌ها گره نزده‌اند.

نصرالله: آمریکا حماقتی کند، پاسخش را می‌گیرد
۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

سخنرانی دبیرکل جنبش حزب‌الله لبنان به مناسبت روز شهید حزب‌الله گفت که مقاومت در این کشور هر حمله دشمن صهیونیستی و آمریکا را سریعاً جواب خواهد داد.

هشدار ولی‌عهد کویت درباره توطئه‌ای داخلی
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

ولی‌عهد کویت به دنبال انتشار فایل‌های صوتی منتسب به دستگاه اطلاعات امنیت ملی کویت در شبکه‌های اجتماعی درباره برخی تلاش‌ها برای فتنه انگیزی و ایجاد شکاف و هرج و مرج در کشورش هشدار داد.

یک نماینده عراقی در خصوص تحرکات بقایای حزب بعث هشدار داد
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸

یک عضو پارلمان عراق از دستگاه‌های امنیتی عراق خواست با تحرکات برنامه ریزی شده بقایای حزب منحله بعث برای فتنه انگیزی در عراق مقابله کند.

۱۸تیرماه ۷۸ و نقش دشمنان انقلاب اسلامی
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۲

در روز جمعه ۱۸ تیرماه ۱۳۷۸ برخی چهره‌های سیاسی وارد کوی دانشگاه تهران می‌شوند و با سخنان بعضی از آن‌ها، آتش فتنه شعله‌ور می‌گردد. از سوی دیگر، گروه‌هایی سازمان‌یافته وارد خیابان کارگر می‌شوند و با کتک زدن مردم، به اموال عمومی خسارت وارد می‌کنند

فتنه‌گری به جای پاسخگویی
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸

نامه اخیر خوئینی‌ها به رهبر انقلاب بسیار با سخنرانی‌ای که اشعث‌بن‌قیس در جنگ صفین انجام داد و منجر به دو دستگی سپاه امیرالمومنین(ع) شد شباهت دارد!

فیلم: نعل وارونه...!
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲

نسیم آنلاین: وقتی موسوی خوئینی‌‌ها به جای پاسخگویی مدعی می‌شود.

زاکانی: نامه موسوی خوئینی‌ها ناشیانه بود
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۴

نماینده قم در مجلس گفت: نامه موسوی خوئینی‌ها به رهبر معظم انقلاب یک فرار رو به جلو و شگرد تبلیغاتی انتخاباتی است که خیلی ناشیانه و سبک نوشته شد.

نامه موسوی خوئینی‎ها تخریب و بی انصافی محض است
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

نماینده خبرگان نامه موسوی خوئینی‎ها را اهانت آمیز خواند و گفت: این نامه‎‏ها، آتش تهیه برای آشوب‎های بعدی است؛ می‎خواهند بگویند: کی بود، کی بود ما نبودیم.

پاسخ شریعتمداری به موسوی خوئینی‌ها
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۷

دیروز آقای موسوی خوئینی‌ها نامه سرگشاده‌ای خطاب به رهبر معظم انقلاب نوشته و در آن به مسائلی اشاره کرده‌اند که اگرچه، با توجه به هوشیاری مثال‌زدنی ملت، درک میزان صحت آن به آسانی برای عموم مردم امکان‌پذیر است ولی نگارنده به دو علت، پرداختن به این نامه سرگشاده را ضروری تلقی می‌کند.