داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فساد
فیلم: حذف و اضافه‌های آقای وزیر...!
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹

پشت پرده چینش مهره‌های وزارت نفت توسط زنگنه

اشتباه راهبردی در مبارزه با زمین‌خواری
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵

زمین‌خواری. کوه‌خواری. جنگل‌خواری و این اواخر دریاخواری. این‌ها کلماتی هستند از اگر تا پیش از این لابلای کتاب‌ها و مقالات دیده می‌شد مدت‌هاست که به مثابه یک عمل واقعی پیش روی مردم اتفاق می‌افتد. انگار همان‌قدری که خورد و خوراک در رستوران‌ها عادی‌ست، برای همگان هم عادی شده که هنگام گشت و گذار در کوه و دریا و دشت با ساخت و ساز در دل طبعیت مواجه بشوند.

چرا سریالِ آقازاده ضدِ مردم است؟
۱۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

مردمِ معمولی در این سریال محلی از اعراب ندارند، جنگ، جنگِ آقازاده‌هاست و میدان، میدانِ آنها. حتی اگر کسی هم وارد خطِ مبارزه با فساد شود، باز هم یک آقازاده است. گویی سریال می‌گوید: «ببینید بچه‌ها آقازادگی خیلی هم بد نیست، فقط آقازاده‌های بد، بد هستند، آقازاده خوب و فسادستیز هم داریم

این حکومت ذاتش ضد فساد است
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴

رئیس دستگاه قضا در جلسه شورای عالی قوه قضاییه گفت: این حکومت و نظام ذاتش ضد فساد است بنابراین فساد در آن برچسبی ناچسب است که باید برای مقابله با آن پیگیری جدی کرد.

معرفی ۲ مدیر متخلف به خاطر عرضه خارج بورس محصولات فولادی
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

رییس قوه قضاییه گزارشی از پیگیری‌های این سازمان برای بررسی وضعیت بازار فولاد ارائه کرد و گفت: در ۶ ماهه ابتدای سال ۹۸، بیش از ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تُن محصولات شرکت‌های فولادی در خارج از شبکه بورس کالا عرضه شده که در این راستا ۲ نفر از مسئولان سازمان حمایت از مصرف کنندگان به دلیل ترک فعل به هیأت رسیدگی به تخلفات اداری ریاست جمهوری معرفی شدند.

شوراها باید دژ محکمی در مقابل نفوذ، رانت و فساد باشند
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

رئیس قوه قضاییه گفت: شوراها باید راه را برای قانونمداران باز و برای متخلفان سد کنند، چراکه شوراهای مقابله‌کننده با فساد مورد حمایت ما هستند.

آیا دست مفسدین لبنانی کوتاه می‌شود؟
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷

قرائن موجود نشان دهنده مخالفت پارلمان با برگزاری انتخابات زود هنگام است. «سعد حریری» اما بر خلاف «سمیر جعجع» تمایل چندانی به برگزاری انتخابات زود هنگام ندارد. حزب الله نیز به عنوان قوی‌ترین جریان سیاسی که دامنش از مفاسد اقتصادی سیاستمداران این کشور پاک و از پایگاه مردمی بالایی برخوردار است در روند آتی تحولات لبنان می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای داشته باشد.

اگر کاری نکنیم با این دست فرمان، سقوط در پیش است
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

احمد توکلی نوشت: اگر ساقط کردن کشور در چند سال دیگر برای جبران ندانم کاری، راحت طلبی و فساد نامش گشایش است، پس فلاکت چیست؟ خوش بین که باشیم می گوییم نه میدانند، نه می توانند و نه می‌خواهند.

وزارت اطلاعات بر روی مبارزه با فساد در فوتبال دست گذاشت
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان تأکید کرد این وزارتخانه هیچ خط قرمزی برای مبارزه با فساد در ورزش ندارد.

ماجرای فساد ترودو و خیریه We
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

رسوایی جاستین ترودو و خانواده وی بر سر خیریه ای در کانادا به نام We جنجال برانگیز شد.