داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آویگدور-لیبرمن
لیبرمن: نصرالله به حرفی که می‌زند عمل می‌کند
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

وزیر جنگ اسبق رژیم صهیونیستی با اعتراف به فلج شدن مناطق اشغالی در برابر پاسخ تلافی جویانه قریب الوقوع حزب الله گفت : متاسفانه باید گفت که دبیرکل حزب الله به آنچه می‌گوید، عمل می‌کند.

لیبرمن: تمامی تلاش خود را برای سرنگونی کابینه نتانیاهو انجام می‌دهیم
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۰

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی ضمن انتقاد شدید از عملکرد کابینه نتانیاهو برای مهار ویروس کرونا، گفته که تمامی تلاش خود را برای سرنکونی این کابینه به کار می‌گیرد.

رژیم صهیونیستی مسؤول حادثه تأسیسات نظنز بوده است؟!
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی اذعان کرد، یک مسؤول در نهادهای امنیتی این رژیم گفته که تل‌آویو مسؤول حادثه هفته گذشته در تأسیسات نطنز ایران است.

ایران و حزب الله، تل‌آویو را به لبه پرتگاه خواهند کشاند
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی به قدرت ایران و حزب الله لبنان در برابر اسرائیل اذعان کرد.

نا امیدی سران رژیم اسرائیل از تشکیل دولت
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸

منابع خبری صهیونیستی از نا امیدی سران رژیم اسرائیل برای تشکیل دولت اضطراری در سایه بحران شدید سیاسی و بحران کرونا در این رژیم خبر دادند.

«بنی گانتز» هم با اشغالگری جدید در فلسطین مشکلی ندارد
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

بعد از مواضع اخیر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی برای الحاق اراضی جدید به فلسطین اشغالی، یک شبکه صهیونیستی اعلام کرد که رهبر حزب «آبی-سفید» رژیم صهیونیستی هم با الحاق برخی مناطق مشکلی ندارد.

احتمال برکناری نتانیاهو از قدرت
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

یکی از احزاب سیاسی در پارلمان رژیم صهیونیستی به دنبال تصویب طرحی است که در صورت نهایی شدن به برکناری نتانیاهو از قدرت منجر خواهد شد.

لیبرمن: نتانیاهو در حال هدایت اسرائیل به سوی فروپاشی است
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

رهبر حزب اسرائیل بیتنا هشدار داد که نحوه مدیریت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مقابله با ویروس کرونا، این رژیم را به سوی فروپاشی کامل هدایت می‌کند.

نتانیاهو ۳شنبه آینده محاکمه می‌شود
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

همزمان با تایید نتایج نهایی سومین انتخابات «کنست»(پارلمان) از سوی کمیته مرکزی انتخابات رژیم صهیونیستی، درخواست نتانیاهو برای تعویق محاکمه‌اش رد شد.

شرط لیبرمن برای حضور در دولت آتی رژیم صهونیستی
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸

رهبر حزب «اسرائیل بیتنا» امروز سه شنبه در پی اعلام نتایج انتخابات کنست اعلام کرد تا وقتی احزاب تندرو "حریدیم" در دولت نتانیاهو باشند حزبش به دولت ملحق نخواهد شد.