داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آویگدور-لیبرمن
احتمال برکناری نتانیاهو از قدرت
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

یکی از احزاب سیاسی در پارلمان رژیم صهیونیستی به دنبال تصویب طرحی است که در صورت نهایی شدن به برکناری نتانیاهو از قدرت منجر خواهد شد.

لیبرمن: نتانیاهو در حال هدایت اسرائیل به سوی فروپاشی است
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

رهبر حزب اسرائیل بیتنا هشدار داد که نحوه مدیریت نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مقابله با ویروس کرونا، این رژیم را به سوی فروپاشی کامل هدایت می‌کند.

نتانیاهو ۳شنبه آینده محاکمه می‌شود
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۵

همزمان با تایید نتایج نهایی سومین انتخابات «کنست»(پارلمان) از سوی کمیته مرکزی انتخابات رژیم صهیونیستی، درخواست نتانیاهو برای تعویق محاکمه‌اش رد شد.

شرط لیبرمن برای حضور در دولت آتی رژیم صهونیستی
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸

رهبر حزب «اسرائیل بیتنا» امروز سه شنبه در پی اعلام نتایج انتخابات کنست اعلام کرد تا وقتی احزاب تندرو "حریدیم" در دولت نتانیاهو باشند حزبش به دولت ملحق نخواهد شد.

انتشار جزئیات نامه محرمانه نتانیاهو به شاه اردن
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

رهبر حزب صهیونیستی «اسرائیل خانه ما» فاش کرد که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پیامی به شاه اردن گفته است مسئله الحاق «غور اردن» تنها یک دست‌آویز است و هدف پیروزی نتانیاهو در انتخابات است.

لیبرمن: قدرت بازدارندگی اسرائیل از بین رفته است
۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

وزیر جنگ سابق رژیم صهیونیستی به فیلم لحظه فرار نخست وزیر این رژیم همزمان با به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک عسقلان واکنش نشان داد.

۸۰ روزی که برای نتانیاهو ۱۴ سال خواهد گذشت!
۲۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۶

دور از انتظار نیست که نتانیاهو تمام تجربه و سیاست و نیرنگ‌های ۱۴ ساله را در ماه‌های پیش رو به میدان بیاورد. یاوه‌گویی‌های روزهای اخیر نفتالی بنت وزیر جنگ و کاتص وزیر خارجه نتانیاهو علیه ایران و مقاومت در منطقه می‌تواند شروع ماه‌های پرتنش از سوی نتانیاهو برای عبور از ۸۰ روز پیش رویش باشد.

سومین انتخابات کنست و ۱۰ نکته
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱

همان‌گونه که پیش‌بینی می‌شد گانتز (رهبر حزب آبی-سفید) هم مانند نتانیاهو نتوانست اکثریت کنست را با خود همراه کند و در تشکیل ائتلاف برای تشکیل دولت ناکام ماند.

چرا کابینه در اسرائیل شکل نگرفت؟
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

اسرائیل حدود یک سال است درگیر تشکیل کابینه است. در اسرائیل دولت با ائتلاف احزاب در کنست(پارلمان) شکل میگیرد. در فروردین و شهریور امسال دو انتخابات کنست برگزار شده ولی با عدم توانایی تشکیل ائتلاف از سوی احزاب تاکنون دولت شکل نگرفته است.

پیش به سوی انتخابات سوم اسرائیل/ منتظر ماه‌های پر تنش باشیم!
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۳

نتانیاهو نه‌تنها شش ماه دیگر به رغم در دست نداشتن اکثریت کنست، نخست‌وزیر می‌ماند بلکه این فرصت را در اختیار خواهد داشت تا با تنش‌آفرینی و جنجالی که طی ۱۳ سال در آن خبره شده است خود را از سقوط نجات دهد.دور از انتظار نیست که نتانیاهو تنش‌های منطقه‌ای خود علیه دمشق، بغداد و تهران هم ادامه دهد.