داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار پدافند-غیرعامل
راهبرد اصلی دشمن «فشار همه جانبه» مادون جنگ نظامی است
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: راهبرد اصلی دشمن «فشار همه جانبه» مادون جنگ نظامی است و رویکرد مقام معظم رهبری تاکید بر «ایستادگی» و «مقاومت فعال» است.

فیلم: آیا کووید ۱۹ سلاح بیولوژیک است؟
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

سردار جلالی رئیس پدافند غیرعامل: در جنگ بیولوژیک فاعل همیشه مجهول است.

فیلم: آزمایشگاه‌ بیولوژیک و مخفی آمریکا در اطراف ایران!
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱

نسیم آنلاین: افشاگری رئیس پدافند غیرعامل درباره آزمایشگاه‌ های بیولوژیک و مخفی آمریکا در اطراف ایران! سردار جلالی: آمریکا ۲۵ آزمایشگاه بیولوژیک سطح ۴و مخفی با توانایی‌های خاص در اطراف ایران دارد.

منحنی ابتلا به کرونا در هفته های آتی نزولی خواهد شد
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه مهار و کنترل اپیدمی ناشی از ویروس کرونا در دو بعد واقعیت میدانی و افکار عمومی معنا پیدا می‌کند؛ گفت: خوشبختانه در روزهای اخیر یک عزم ملی و هماهنگی در عالی‌ترین سطوح مدیریتی کشور پدید آمده که نتیجه آن مهار نسبی شیوع ویروس کرونا در کشور است.

سازمان پدافند غیرعامل: وضعیت سفید است
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶

سازمان پدافند غیرعامل کشور با صدور اطلاعیه ­ای در خصوص شیوع بیماری ناشی از ویروس کرونا، تاکید کرد: وضعیت عمومی کشور از منظر امنیت زیستی در شرایط «سفید» است.

نقش «Waze» در راه‌بندان‌های اخیر تهران از زبان سردار جلالی
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۹

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در خصوص نقش نرم افزار اسرائیلی ویز در راهبندان‌های اخیر تهران، گفت: این نرم افزار در روز غائله اخیر در تهران، همه جمعیت را به سمت اتوبان ها هدایت می‌کرد تا راه‌بندان ایجاد شود؛ در حالیکه در حالت طبیعی کاملا برعکس است و باید مردم را از جای پرترافیک به جای خلوت هدایت می‌کرد.

سردار جلالی: ملتی که بسیج دارد بن‌بست ندارد
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه ملتی که بسیج بیست میلیونی دارد بن‌بست ندارد، گفت: آن‌ها که تلاش دارند بگویند ما به بن‌بست خورده‌ایم، ظرفیت‌های عظیم این ملت را نمی شناسند.

سردار جلالی: مفسدین اقتصادی ستون پنجم دشمن هستند
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۴

سردار جلالی: مفسدین اقتصادی ستون پنجم دشمن هستند، تاکید کرد: دفاع از سفره و معیشت مردم باید در اولویت باشد و سیستم هوشمندی برای حمایت از اقشار مختلف مردم داشته باشیم. از سویی باید با مفسد، فاسد و مفسده مقابله کرد. خوشبختانه شمشیر عدالت توسط قوه قضائیه بلند شده است. ممکن است برخی هم از مقابله با فساد بدشان بیاید، ولی باید با مفسدین اقتصادی مقابله قاطع، شفاف، به موقع و به دور از سیاسی کاری کرد. با هر مفسدی در هر مقامی برخورد کرد و در این زمینه نباید دوقطبی سیاسی ایجاد کرد.

به همه حملات سایبری امریکایی ها پاسخ دادیم
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

سردار جلالی در حاشیه نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل از امن بوده چند لایه ای سپر دفاعی کشور در برابر حملات سایبری خبر داد.

۵۱ شهر به سامانه رصد تجهیزات بیولوژیک و هسته‌ای مجهز خواهند شد
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲

رییس سازمان پدافند غیرعامل اعلام کرد: تا اواسط سال ۱۳۹۹، ۵۱ شهر ایران به وسیله تجهیزات بومی به سامانه رصد تهدیدات بیولوژیک، شیمیایی و هسته‌ای مجهز خواهد شد.