داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
جانسون: ایران نباید به تسلیحات اتمی دست یابد
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۳

«بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس در نامه‌ای در پاسخ به سازمان «CFI» (دوستان محافظه‌کاری اسرائیل) و بیش از ۸۰ عضو محافظه‌کار پارلمان انگلیس بر حفظ برجام تأکید کرد.

رایزنی تلفنی بوریس و بن سلمان
۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵

نخست وزیر انگلیس و ولیعهد سعودی در تماسی تلفنی درباره تقویت همکاری های دوجانبه، مساله حقوق زن ، بیماری کرونا ودیگر تحولات گفتگو کردند.

دولت انگلیس بودجه نظامی را به‌شدت افزایش می‌دهد
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

نخست وزیر انگلیس اعلام کرد با توجه به افزایش بی‌سابقه مخاطرات جهانی از زمان جنگ سرد، بودجه نظامی این کشور را افزایش خواهد داد.

بورس جانسون دوباره قرنطینه شد
۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۴

شبکه اسکای نیوز از قرنطینه شدن بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس به دلیل تماس با فردی که تست کرونای وی به تازگی مثبت اعلام شده است خبر میدهند.

بانفوذترین مشاور دولت جانسون تا پایان سال استعفا می‌کند
۲۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

«دومینیک کامینگز» بانفوذترین مشاور «بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس تا پایان سال میلادی جاری از مقام خود استعفا خواهد کرد.

جانسون، ترامپ را «رئیس جمهور سابق» خواند
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۶

نخست‌وزیر انگلیس روز چهارشنبه «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا را «رئیس جمهور سابق» نامید.

تماس تلفنی بایدن و جانسون
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴

نخست‌وزیر انگلیس و نامزد منتخب دموکرات‌ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تماس تلفنی با یکدیگر به بررسی تغییرات جوبی کره زمین و احیای اقتصاد دو کشور پس از پایان بحران کرونا پرداختند.

واکنش جانسون به پیروزی بایدن
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۳

بوریس جانسون پس از سکوت چندین روزه مقامات اروپایی نسبت به انتخابات آمریکا پیروزی بایدن را تبریک گفت

دوران سخت «ترامپ بریتانیا» در صورت برنده شدن بایدن
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

تنها دو هفته پیش از انتخابات ماه نوامبر که همین حالا هم لقب یکی از مهم‌ترین انتخابات در تاریخ آمریکا را گرفته است، جو بایدن، کاندیدای دموکرات ظاهراً در نظرسنجی‌ها از دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی سبقت گرفته است. بسیاری حالا بر سر این بحث می‌کنند که پیروزی احتمالی بایدن می‌تواند چه معنی برای روابط آمریکا با کشورهای خارجی داشته باشد.

توصیه‌های جانسون به ترامپ درباره کرونا
۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۲

نخست‌وزیر انگلیس در مصاحبه با یک مجری سرشناس این کشور ضمن ارائه توصیه‌هایی به رئیس‌جمهور آمریکا درباره مقابله با ویروس کرونا گفت: «مطمئنم که حال ترامپ خوب خواهد شد».