داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فیلم: اراده قوه‌قضائیه برای حذف امضاهای طلایی
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲

اسماعیلی: سعی می کنیم با کمک و حمایت حقوقی وقضائی از واحدهای تولیدی وحمایت‌های لازم از آنها از جمله رفع دیوان سالاری‌های زائد و حذف دالان‌های تاریک و تو در توی صدور مجوز و امضاهای طلایی را پیگیری کنیم.

نظام رانتی؛ چشم‌انداز بن سلمان در مرز نابودی
۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹

با توجه به نظام اقتصاد رانتی عربستان و وجود فساد گسترده در این کشور در سایه نادیده گرفتن وضعیت اقشار کم درآمد٬ چشم‌انداز ۲۰۳۰ و برنامه تحول ملی محمد بن سلمان در معرض نابودی ست.

امام جمعه لواسانات: رئیس شورای شهر لواسان⁩ دستگیر شد.
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵

تاکنون سه نفر از پنج نفر شورای لواسان دستگیر شدند. لازم است مجلس شورای اسلامی درباره شوراهای شهر و روستا و قوانین آن تجدیدنظر کنند.

نیمی از توان ما صرف خنثی کردن توطئه رانت‌خواران داخلی می‌شود
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹

رئیس بانک مرکزی با بیان اینکه ۵۰ درصد توان ما صرف خنثی کردن توطئه رانت خواران داخلی می‌شود، گفت: با اقدامات و شفاف سازی سعی کردیم از رانت، پولشویی و ثروت اندوزی فرصت طلبان جلوگیری کنیم.

رانت و لابی‌گری؛ شاهراه فساد در مجلس دهم
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان معیوب است و عملا کارآمدی و کارآیی لازم را ندارد.

فیلم: دولت به‌دنبال اصلاح ساختار بودجه نخواهد رفت
۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷

اما اگر نگاه کلی دولت این باشد که من نمی‌توانم با اتکا به توان داخل و با اصلاحاتی که به من توصیه می‌شود مسایلم را حل کنم همیشه راه‌حل‌ها را جایی دیگری جستجو خواهد کرد.

تخصیص ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات شکر برای ۱۵۰ نفر رانت ایجاد کرده است!
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

دبیرانجمن قند و شکر کشور با اشاره به اینکه شکرهای وارداتی از هفته آینده وارد کشور می شود و برداشت نیشکر نیز از یک الی دو روز آینده آغاز می شود، گفت: قیمت شکر در روزهای آینده متعادل می شود.

جذب یک استاد مساله‌دار دیگر در دانشگاه تهران
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

به تازگی گروه روابط بین‌الملل دانشکده حقوق و علوم سیاسی اقدام به جذب استادی با نام آرش رئیسی‌نژاد نموده است که سوابق تخصصی و عمومی او محل تامل جدی می‌باشد.

وزیر علوم هم رانت‌های پژوهشی را تایید کرد
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳

بعد از کشمش‌های فراوان ایجاد شده بر سر صحبت‌های دکتر صادقی استاد دانشگاه تهران، پیرامون وجود رانت‌هایی در اخذ پروژه‌ها، امروز وزیر علوم به طور ضمنی این موضوع را تایید کرد.

عمده مشکلات کشور به عوامل مزدور و کارشکن داخلی برمی‌گردد
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳

کارشناس ارشد مسائل سیاسی گفت: یک کارشناس مسائل سیاسی مقاومت را تنها راه ایران در مقابل آمریکا دانست و گفت: بخش عمده مشکلات کشور به عوامل مزدور و کارشکن داخلی برمی‌گردد که همه چیز را به برجام گره زده و اقتصاد مقاومتی را نادیده می‌گیرند.