داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وحدت
فرمانده ارتش: همدلی و هم‌افزایی را به نسل جوان نشان دهیم
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

فرمانده کل ارتش گفت: ارتش و سپاه در دوران دفاع مقدس دست در دست یکدیگر مقابل دشمن ایستادگی کردند و ما باید امروز تصویر این وحدت، همدلی و هم‌افزایی را به نسل جوان نشان دهیم.

منابر و هیئت‌ها جای تشتت و وحدت‌شکنی نیست
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

دین به تعبیر امام پاسخ زندگی از گهواره تا گور در ساحت فردی و اجتماعی است. نظام وارگی دین و مجموعه کلی دین چیزی است که باید مد نظر داشت، به نظر بنده خطبای عزیز به این بُعد مستمر، روشمند و مستدل بپردازند

مجادلات مردم را ناراحت می‌کند همه باید در مقابل دشمن یکصدا باشیم
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (یکشنبه) در ارتباط تصویری با نمایندگان ملت در مجلس شورای اسلامی، مجلس یازدهم را «مظهر امید و انتظار مردم» خواندند و با استناد به «بنیه قوی و ظرفیت‌های مادی کشور» و «توانایی‌هایی معنوی و ایمانی ملت» تأکید کردند: اطمینان داریم همه مشکلات موجود قابل حل است و مجلس باید با اولویت‌بندی مسائل، پرهیز از حاشیه‌سازی و نیز کار مخلصانه برای مردم در روند حل مشکلات، تأثیر محسوس بگذارد.

فیلم: روحانی: وحدت شیعه و سنی برای ما مهم است
۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

روحانی : اکثر امنیت در استان سیستان و بلوچستان توسط مردم انجام شده است. وحدت و برادری اهل سنت و شیعه در این استان مثال زدنی است.

روحانی: برجام خیر و برکت زیادی برای کشور داشت
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰

رئیس جمهور گفت: برجام خیر و برکت زیادی برای کشور داشت که در تاریخ کشور بی نظیر بود.

ائتلاف اشرافیت چرا از مجلس جدید می‌ترسد؟
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴

دوره یازدهم مجلس، سه هفته دیگر آغاز به کار می‌کند. این روزها از یک طرف شاهد تکاپوی منتخبان ملت برای همدلی و هم‌اندیشی هستیم و از طرف دیگر، حملات تبلیغاتی کم‌سابقه را علیه مجلس جدید شاهدیم. علت حملات چیست؟ اولویت‌های مجلس جدید کدام موضوعات باید باشد و در چه بستری پیگیری شود؟

روحانی: آیت‌الله امینی با منش وحدت‌بخش، کارنامه پرافتخاری برجا گذاشت
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

حسن روحانی عنوان کرد: آیت‌الله امینی با منش اعتدالی و وحدت‌بخش، کارنامه ارزشمند و پرافتخاری برجا گذاشت که یقینا در خاطر مردم باقی خواهد ماند.

نتانیاهو به تشکیل دولت وحدت امید دارد
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که ویروس کرونا در اراضی اشغالی احتمالا منجر به فوت ده‌ها هزار تن می‌شود. همچنین او از توافق حزبش (لیکود) با حزب "آبی-سفید" برای ائتلاف خبر داد و تاکید کرد هنوز این توافق امضا نشده است.

مرثیه ای بر «وحدت» اصولگرایان
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷

وحدتی که براساس منافع و حول قدرت حاصل شده باشد یا وحدت های سهمیه ای و قبیله ای خود ضد ارزش هستند. امروز آنچه بیش از هر امر دیگری مطلوب و نیاز جریان انقلاب است، وحدت براساس شاخص های انقلاب اسلامی و حول ارزش های دینی است.

اصولگرایان با ۲ لیست به صحنه انتخابات می‌آیند
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۰

آخرین پیشنهاد قالیباف برای وحدت اصولگرایان نیز رد شد و در نهایت اصولگراها با دو لیست به صحنه انتخابات مجلس یازدهم می‌آیند.