داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار بیژن-زنگنه
افزایش قیمتLPG چاره مدیریت مصرف نیست
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

یک کارشناس انرژی گفت: افزایش قیمت LPG راهکار مناسبی برای مدیریت مصرف نیست و وزارت نفت باید نسبت به تامین پایدار سوخت برای خودروهای LPGسوز بویژه در سیستان و بلوچستان اقدام کند.

افزایش مصرف LPG به عنوان سوخت خودروها
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

وزیر نفت گفت: با گران شدن بنزین الان مردم کپسول‌های LPG را به عنوان سوخت خودرو مصرف می‌کنند زیرا قیمت LPG نصف قیمت بنزین است اما همه‌ی دغدغه ما این است که مردمی که از LPG برای کارهای روزانه استفاده می‌کنند دچار مشکل نشوند.

فاز ۱۱ پارس جنوبی را شرکت پتروپارس تکمیل کرد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶

زنگنه با بیان اینکه شرکت سی. ان. پی. سی و توتال کاملا از قرارداد توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی خارج شدند، از آغاز به کار شرکت پتروپارس برای توسعه این فاز خبر داد.

موتورسیکلت‌ها سی ان جی خواهند شد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

وزیر نفت گفت به دنبال گازسوز کردن موتورسیکلت‌ها و طراحی جایگاه‌های کوچک سی ان جی سیار و غیرسیار برای موتورسیکلت‌ها هستیم.

مبادی مجاز صادرات فرآورده‌های نفتی اعلام شد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

وزیر نفت منشاء‌های مجاز برای صادرات همه فرآورده‌های نفتی، انواع مشتقات نفتی و محصولات نهایی آنها را به ستاد مبارزه با قاچقا کلا و ارز و ابلاغ کرد.

زنگنه: نیازمند ۱۰ میلیارد دلار هستیم
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

وزیر نفت گفت: برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی نیازمند اعتباری ۱۰ میلیارد دلاری هستیم، اما نمی‌توان در شرایط تحریم این اعتبار را تامین کرد.

روند قیمت نفت صعودی و به نفع ایران است
۱۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

وزیر نفت با بیان اینکه قیمت نفت با بی‌ثباتی بالا و پایین می‌شود، گفت: الان روند قیمت نفت صعودی و به نفع ماست.

زنگنه نباید کارت سوخت را کنار می‌گذاشت
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰

غلامحسین حسنتاش با بیان اینکه تا وقتی که شرایط کشور نرمال نشده، نباید کارت سوخت حذف می‌شد، افزود: با توجه به اینکه برای ایجاد کارت سوخت هزینه‌‎های گزافی صورت گرفته بود و حداقل می‌شد اطلاعات زیادی از آن به دست آورد و در مواقع ضرور دوباره از آن استفاده کرد، نباید آن را کنار می‌گذاشتند.

استیضاح زنگنه منتفی شد
۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۶

عضو هیات‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از منتفی‌شدن استیضاح وزیر نفت خبر داد.

استیضاح کنندگان «زنگنه» امضاهای خود را پس نگرفتند
۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: هیچ کدام از استیضاح کنندگان «زنگنه» امضاهای خود را پس نگرفتند از این رو با عدم اعلام وصول این استیضاح، جایگاه مجلس را تضعیف می‌کنید.