داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
زنگنه واقعیت را انکار نکرد
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

وزیر نفت در پاسخ به این پرسش که با توجه به کاهش صادرات نفت و شیوع ویروس کرونا آیا طرح‌های توسعه‌ای در صنعت نفت متوقف شده است، گفت: واقعیت را نمی‌توان انکار کرد؛ اکنون در آمریکا هم صدها دکل بیکار شده‌اند.

عکس: حضور ظریف و زنگنه در تشییع کاظم‌پور اردبیلی
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

دیپلمات اسبق کشورمان ساعاتی پیش به همراه جمعی از دیپلمات ها تشییع و تدفین شد.

دستور زنگنه برای واگذاری توزیع بنزین به بخش خصوصی
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

وزیر نفت در نامه‌ای دستورات لازم برای توسعه موزون شرکت‌های زنجیره‌ای توزیع سوخت، فراهم کردن شرایط لازم برای تحویل و فروش سوخت از انبارهای پخش به همه جایگاه‌داران و واگذاری سوخت‌رسانی هوایی به بخش خصوصی صاحب صلاحیت را صادر کرد.

ناگفته‌های افطاری لاکچری دولتی‌ها با منتخبین اصولگرا مجلس
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳

این نشست تحت عنوان فراکسیون زاگرس‌نشینان با حضور برخی منتخبان مجلس یازدهم از حوزه‌های انتخابیه گوناگون عصر سه شنبه برگزار شده است. 

توجیه وزارت نفت برای ترخیص ۲۰ دکل‌ حفاری +سند
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷

مدیرعامل سابق شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب که اکنون به دنبال توجیه اقدام نادرست وزارت نفت در ترخیص 20 دکل‌ حفاری است؛ در نامه‌ای در تاریخ 15 اردیبهشت ماه 97 به صورت مفصل تبعات منفی ترخیص دکل‌های حفاری و توقف ناگهانی قراردادهای فعال را تشریح کرده بود.

دستگیری سپاه از دولت در دوران تحریم
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) در سخت ترین شرایط تحریمی، مسوولیت ساخت پالایشگاه نفت آناهیتا که ۱۴ سال از کلنگ زنی آن می گذرد و همچنان زمینی فنس‌کشی شده است، را برعهده گرفت.

دستور زنگنه برای ترخیص ۲۰ دکل شرکت ملی حفاری
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲

به دستور وزیر نفت، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب موظف به ترخیص ۲۰ دکل حفاری شرکت حفاری ایران شده است. ترخیص این دکل‌ها باعث بیکاری مستقیم ۴ هزار نفر از پرسنل این دکل‌ها خواهد شد.

واکنش وزیر نفت به کاهش قیمت نفت برنت
۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵

زنگنه گفت: روز گذشته قیمت نفت برنت به زیر ۲۰ دلار رسید و سبد اوپک حدود ۱۴۰۵ دلار قیمت گذاری شد. سالهاست که نفت چنین قیمت‌هایی را تجریه نکرده است و این نشانه مشکلاتی است که باید تسریع کاهش تولید و سایر اقدامات را به همراه داشته باشد.

دستور روحانی به زنگنه برای جلوگیری از خام فروشی نفت
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰

رئیس جمهور به مهندس «بیژن زنگنه» وزیر نفت دستور داد که به روند پیشبرد برنامه ها و سیاستهای افزایش تولید فرآورده های نفتی و جلوگیری از خام فروشی نفت، بیش از پیش شتاب دهد.

توضیحات زنگنه درباره کاهش عرضه نفت
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۲

وزیر نفت با بیان اینکه «توافق کاهش تولید ۱۰ میلیون بشکه ای نفت ۲ ساله است»، جزئیات این توافق را تشریح کرد.