داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار مهاجرت
پوتین دستور تسهیل تابعیت روسیه را صادر کرد
۱۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

رئیس جمهوری روسیه در راستای تسهیل اخذ تابعیت این کشور طی حکمی، دستور اجرای اصلاحات در عرصه سیاست مهاجرتی روسیه را صادر کرد.

سیاه نمایی در آمار خروج نخبگان
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۷

اینکه برخی می خواهند در ارائه آمار خروج نخبگان سیاه نمایی کرده و آمار را وارونه جلوه دهند، برای مردم جای تعجب دارد که واقعا این افراد چه کسانی هستند و از ارائه آمار جعلی چه نفعی می برند؟

۳۶ هزار پناهنده ترکیه را به مقصد اروپا ترک کردند‎
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴

وزیر کشور ترکیه اعلام کرد که بیش از ۳۶ هزار مهاجر استان «ادرنه» را به سمت اروپا ترک کرده‌اند.

ممانعت آمریکا از ادامه تحصیل ۳ دانشجوی ایرانی دیگر
۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۱

سه دانشجوی ایرانی به علت ممانعت آمریکا از ادامه تحصیل در دانشگاه‌های ایالات متحده و ورود به این کشور، به وزارت امنیت داخلی آمریکا شکایت کردند.

دیدگاه متفاوت رامین درباره مهاجرت سلبریتی‌ها
۱۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

«محمدعلی رامین» عنوان کرد: انواع سرخوردگی‌ها ، بیماری‌ها و مرگ‌های مبهم به سراغ بعضی سلبریتی‌هایی می‌آید که مهاجرت‌هایی از ایران به کشورهای دیگر داشته‌اند.

افزایش مهاجرت یهودیان به فلسطین اشغالی در سال ۲۰۱۹
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴

سال ۲۰۱۹ با افزایش ۲۰ درصدی مهاجرت یهودیان به فلسطین اشغالی نسبت به سال گذشته همراه بود.

آمار مهاجرت در کدام فدراسیون بیشتر است؟
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۲

نسیم آنلاین: اتفاقات اخیر و پناهندگی مولایی به مغولستان این سوال را ایجاد کرده ورزشکاران کدام فدراسیون بیشترین پناهندگی را دارند؟

شما هم یکی از میلیاردها نفر انسان موفق دنیا باشید
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

اگر یک دانشجو یا حتی یک دانش آموز هستید پس قطعا این دغدغه را دارید که پس از تمام شدن این دوره و فارغ التحصیلی چه کاری انجام دهید و چگونه کاری مناسب با رشته خود پیدا کنید. داشتن یک زندگی راحت و ایده آل رویایی است که همه ما آن را در سر می پرورانیم. اما سوال این جاست، چگونه می توان این رویا را به حقیقت تبدیل کرد؟ چگونه می توانیم بدون هیچ مانعی در آینده ای نه چندان دور به موفقیت برسیم؟ از تمام این ها مهم تر، چطور می توانیم درآمدی عالی داشته باشیم؟

سینما در حسرت وطن‌پرستی و عدالت‌طلبی!
۵ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹

باور کنید هر جای دنیا بروید و از این بگویید که در سینمای کشوری، فیلمسازانی فعالیت می‌کنند که دغدغه اصلی برخی از آثار آن‌ها ضرورت مهاجرت از کشورشان است، از شما تست سلامت روانی می‌گیرند!

علی کریمی در آستانه مهاجرت به کاناداست؟
۴ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴

علی کریمی که پیش از این برادرش به آمریکا کوچ کرده بود مدتی است خانواده‌اش را به کانادا فرستاده و خودش هم قصد دارد به جمع اعضای خانواده‌اش بپیوندد.