داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تحریم
ترس نتانیاهو از آینده اتمی ایران
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در هفتاد و پنجمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد از رئیس‌جمهور آمریکا بابت خروج از برجام قدردانی کرد.

سخنان هوشمندانه مادورو در مورد ونزوئلا، ایران و سوریه
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۶

رئیس‌جمهور ونزوئلا می‌گوید، دولت کاراکاس، ایران، سوریه و هر کشور دیگری که مشمول تحریم‌ آمریکا است؛ حق برخورداری از آرامش و تعیین سرنوشت خود را دارد.

مادورو: ونزوئلا بر تحریم‌های آمریکا غلبه می‌کند
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴

رئیس‌جمهور ونزوئلا اعلام کرد کاراکاس با تدوین قانون جدید بر تأثیر تحریم‌های آمریکا علیه این کشور غلبه خواهد کرد.

آقای روحانی! انفعال را تجویز نکنید و این پنجره را ببندید
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

حسن روحانی، رئیس‌جمهور در سخنان خود در جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا، تمام مشکلات فعلی کشور را به آمریکا حواله داد و به‌گونه‌ای صحبت شد که گویی دولت «تدبیر و امید» هیچ نقص و ایرادی ندارد.

قاضی آمریکایی مقابل ترامپ ایستاد
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵

قاضی فدرال آمریکا دستور اجرایی دونالد ترامپ مبنی بر ممنوعیت نصب نرم افزار تیک تاک بر روی تلفنهای همراه را متوقف کرد.

ظریف: تحریم‌های آمریکا علیه ایران در شیوع کرونا تروریسم پزشکی است
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

وزیر امور خارجه کشورمان در گفت‌وگویی مواضع کشورمان درباره مسائل جاری پیرامون ایران و به ویژه در موضوع روابط تهران-واشنگتن را تشریح کرد.

جوانان قادرند از تحریم عبور کنند
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

فرمانده کل سپاه گفت: ما توانستیم از تحریم یک فرصت بسازیم و این فرصت نیز همین پیشرفت‌های علمی و فناوری‌های شتابداری است که حداقل در عرصه قدرت دفاعی آن را ملاحظه می‌کنیم.

به ارائه کنندگان پایگاه به دشمن، مانند دشمن برخورد می‌کنیم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹

سرلشکر باقری با اشاره به نفوذ منطقه‌ای ایران، اظهار کرد: انقلاب اسلامی بساطی که برای سلطه دائم بر جنوب غرب آسیا داشتند و تا وقتی انقلاب اسلامی استحاله نشده دشمنی پا برجاست. ما یک روزی در حوالی اهواز از انقلاب و نظام و کشور دفاع می‌کردیم، خمپاره دشمن به حوالی اهواز می‌رسید. اما الان جبهه کجاست؟ الان بحث سر این است که ایران در سوریه نباشد! سوریه تا جمهوری اسلامی هزار و خورده ای کیلومتر فاصله دارد؛ یعنی توسعه حضور و نفوذ و مرزهای امنیت ملی ما کاملاً فراتر از مرزهای جغرافیایی رفته است.

فراخوان «ولید المعلم» به تشکیل جبهه واحد برای مقابله با تحریم‌های آمریکا
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۱

وزیر خارجه سوریه در سخنرانی سالانه برای مجمع عمومی سازمان ملل، از کشورهای تحریم‌شده خواستار تشکیل جبهه‌ای واحد برای مقابله کردن با اثرات تحریم‌های آمریکا شد.

آمریکا: در موضوع تحریم ایران همراهی نداریم
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

نماینده آمریکا در سازمان ملل اذعان کرد که این کشور در موضوع ادعای بازگرداندن تحریم‎های سازمان ملل علیه ایران تنها مانده است.