داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار تحریم
پلوسی خواستار تحریم روسیه شد
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا تاکید کرد، واشنگتن باید به خاطر گزارش‌های تحرکات روسیه علیه سربازان آمریکایی در افغانستان و پیشنهاد جایزه برای کشتن آنها فورا علیه مسکو تحریم‌هایی را اعمال کند.

فرانسه از امکان اعمال تحریم‌های جدید علیه ترکیه خبر داد
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

وزیر امور خارجه فرانسه اعلام کرد که قرار است نشست وزیران امور خارجه اتحادیه اروپا درباره اقدامات ترکیه در تاریخ ۱۳ ژوئیه (۲۳ تیر) برگزار شود.

مواضع موذیانه انگلیس برای تمدید تحریم تسلیحاتی ایران
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰

انگلیسی‌ها در حال ایفای نقش موذیانه علیه ایران در برجام و در کنار آمریکا هستند.

آمریکا به دنبال تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران است
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۴

معاون سیاسی سپاه گفت: آمریکا با استفاده از نفوذ بر دیگر کشورها و استفاده از عوامل خود در مجامع بین المللی، به دنبال تمدید تحریم‌های تسلیحاتی ایران است.

نشست شورای امنیت محلی برای انزوای آمریکا
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹

نشریه آمریکایی در گزارشی درباره نشست برخط (آنلاین) دیروز شورای امنیت با موضوع ایران نوشت، دوست و دشمن آمریکا را سرزنش کردند و این نشست به صحنه انزوای آمریکا تبدیل شد.

بروجردی: ظریف شجاعانه مواضع ایران را مطرح کرد
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۵

رییس پیشین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به صحبت‌های وزیر امور خارجه کشورمان در نشست سه‌شنبه شب شورای امنیت با محوریت اجرای قطعنامه 2231 سازمان ملل گفت: در این نشست وزیر امور خارجه کشورمان مواضع جمهوری اسلامی ایران را با صراحت و شجاعت مطرح کردند.

تخت‌روانچی:‌ شورای امنیت حامی ایران است
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد تأکید کرد، اعضای شورای امنیت از اقدام آمریکا در راستای تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران حمایت نمی‌کنند.

برایان هوک: اقدام نظامی علیه ایران روی میز است
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران از تمایل مقامات کاخ سفید برای اقدام نظامی علیه ایران با هدف ممانعت از دستیابی تهران به تسلیحات هسته ای خبر داد.

مخالفت آلمان با بازگشت تحریم‌ها علیه ایران
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱

نماینده آلمان، در نشست شورای امنیت مخالفت این کشور را با تلاش آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران با توسل به یکی از بندهای برجام را اعلام کرد.

پامپئو: باید تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران تمدید شوند
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵

وزیر خارجه آمریکا در نشست شورای امنیت خواستار تمدید تحریم‌های تسلیحاتی علیه ایران شد.