داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
چین آمریکایی‌ را تهدید به تحریم کرد
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

وزارت خارجه چین به آمریکا در خصوص فروش تسلیحات نظامی به تایوان هشدار داد و شرکت‌های تسلیحاتی آمریکایی را تهدید به تحریم کرد.

ترامپ سیاست را با نمایش اشتباه گرفته است
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲

رئیس مجلس گفت: قطعا تحریم ها تأثیر داشته است؛ البته بر اساس قانون برنامه توسعه ششم ما باید تا پایان مدت برنامه بودجه اداره کشور را از نفت جدا می کردیم. حالا این کار ۲ سال جلو افتاد؛ می توانیم به جایی که در قانون برنامه در نظر گرفته بودیم، برسیم.

اقدام آمریکا درباره نفتکش ایران در ادامه پروژه ایران‌هراسی بود
۳۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این‌که اقدام انگلیس در توقیف نفکش ایرانی خلاف موازین بین‌المللی و رژیم حقوقی حاکم بر جبل الطارق بود، گفت که اقدام آمریکا درباره تحریم خدمه نفکش ایرانی هم در ادامه‌ی پروژه فشار بر ایران انجام شد.

آمریکا عاقلانه عمل کند
۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰

شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی آمریکا را متجاوز و عامل اصلی تنش در منطقه خواند و هشدار داد که آمریکا باید عاقلانه عمل کند.

تحریم و تهدید آمریکا واقعیت را عوض نمی‌کند
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

یک عضو بلندپایه در حزب‌الله لبنان در واکنش به شایعاتی درباره احتمال تحریم‌های جدید علیه حزب الله و متحدانش در لبنان، آن را «ظلم و تجاوز» توصیف کرد.

درون‌زایی اقتصاد کشور راهکار راهبری در بیانیه گام دوم
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

گزارش‌های دریافتی از موفقیت کارآفرینان داخلی نشان می‌دهد راهکار غلبه بر تحریمها نه التماس به غرب و نه دست کشیدن از آرمان‌های انقلاب است بلکه با تکیه بر توانمندی‌های درونی و استعدادهای جوان و نخبه می‌توان تحریم‌های ظالمانه را به خاک کشید.

تروریسم اقتصادی ترامپ علیه مردم ونزوئلا
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

رئیس‌جمهور ونزوئلا، اقدامات رئیس‌جمهور آمریکا در اعمال فشار علیه دولت «کاراکاس» را با اقدامات «آدولف هیتلر» رهبر نازی‌‌های آلمان مقایسه کرد.

ترامپ روابط خود را با تهران متنشج نموده است
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰

اروپایی ها ترامپ و افراد اطراف او را عاملان بحران با ایران می دانند و با ابتکار «عملیات سنتینال» امریکا مخالفت می کنند.

اعلام همبستگی سید حسن نصرالله با ظریف
۲۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

سید حسن نصرالله در نامه‌ای به محمد جواد ظریف، ضمن محکوم کردن تحریم وزیر خارجه کشورمان از سوی آمریکا، بر همبستگی خود و مقاومت با وی تاکید کرد.

عبور از تحریم رمز رسیدن به شکوفایی اقتصادی
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بدون عبور از مرز تحریم و از مخاطرات دشمنان انقلاب اسلامی نمی توان به اقتصاد شکوفا و امنیت رسید.