داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار علیرضا-فقیهی-راد
تناقضات غرب‌گرایان درباره برجام، FAFT و همکاری ۲۵ساله با چین
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۸

در داستان تصویب لوایح مرتبط باFATF نیز ادعا کردند اگر این لوایح تصویب نشوند روابط ما با چین و روسیه قطع خواهد شد، امروز با علنی شدن بعضی از تفاهمات اقتصادی ایران با چین و روسیه این مدعا نیز باطل گردید.

جیغ بنفش احمدی نژاد و اصلاح طلبان در برابر دیوار چین
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۰

توسعه روابط با شرق موجبات کسادی بازار کاسبان تسلیم و مذاکره با آمریکا خواهد شد که اینگونه به تکاپو افتاده اند تا روابط منطقی و براساس منافع متقابل ایران و چین را تخریب کنند.

واگذاری کیش به چین از ادعا تا واقعیت
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۲

قراردادی که هنوز دو طرف توافق نمی دانند چه جزییاتی دارد، حال چگونه تمامی رسانه های غرب گرا و عمله های آمریکا جزییات آن را موبه مو منتشر می کنند؟ آن هم قرارداد کلانی که احتمالا تا رسیدن به توافق نهایی به عمر دولت دوازدهم هم نخواهد رسید.

بررسی یک ادعای ظریف در مجلس
۱۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

معلوم نیست شواهد و استنادات یعنی این ادعای ظریف مبنی براینکه سیاست خارجی دولت متمرکز بر همسایگی کجاست و چرا طی این 7 سال چیزی جز غرب گرایی از دولت مشاهده نشده است؟!

به تعهدات یکطرفه ایران به FATF پایان دهید
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

دولت باید در برابر اقدام FATF مبنی بر نگه داشتن ایران در وضعیت اقدام متقابل، اجرای برنامه اقدام را که بنا بود به واسطه اجرای آن ایران از این وضعیت خارج شود را متوقف کند و به تعهدات یکطرفه خاتمه دهد.

نقطه سرخط؛ ۱۷سال عقبگرد!
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴

قطعنامه اخیرا شورای حکام که نتیجه تلخ ۷ سال عقب نشینی و اعتماد به اروپا توسط روحانی و تیم سیاست خارجی اش بود، ایران را به ۱۷ سال عقب تر یعنی نقطه آغاز پرونده هسته ای در سال ۸۲ با مدیریت حسن روحانی در دولت اصلاحات بازگرداند و تجربه های شکست خورده قبلی را تکرار کرد. عقب گردی که با امتیازدادن ها و هزینه های زیادی برای کشور همراه بوده و امروز هم تحریم هستیم و هم صنعت هسته ای به تعطیلی کشیده و هم علیه ما قطعنامه صادر می شود.

آژانس؛ بازیگر فشارحداکثری آمریکا
۲۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

باتوجه به سابقه سیاسی کاری آژانس و روند توقعات نابجا و بی پایان که بالاخره با دادن امتیازهای متعدد و دسترسی های بی سابقه در برجام تمام شده بود، امروز با ایفای نقش فعال رافائل گروسی دبیر کل آژانس و فشارهای آمریکا و اسرائیل مجددا همان مدل مواجه غیرکارشناسی با اغراض سیاسی آغاز شده است.

مذاکره با آمریکا در پوشش تبادل زندانیان!
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱

اکنون روند و حواشی مهمتر از متن تبادل مایکل وایت حاکی از آن است که تبادل زندانیان صرفا بهانه ای برای مذاکرات محرمانه و آب شدن یخ روابط میان دو طرف و گسترش حوزه های مذاکراتی به بقیه موضوعات می باشد.

واقفیه نباشیم
۱۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

امروز نیز جریان واقفیه در انقلاب اسلامی پدیدار شده، عده ای بخاطر به خطر افتادن ثروت و قدرت خود و عده ای نیز به دلیل تفسیر و برداشت های اشتباه از مبانی خط امام که ناشی از فقدان جامع نگری و التقاط فکری است، در حال بازتولید واقفیه در درون جریان انقلاب اسلامی هستند.

حقوق بشر زیر چکمه آمریکایی
۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴

این تراژدی تکراری و غمبار سیاه پوستان آمریکایی است. نه این ماجرای تبعیض نژادی ها ماجرای جدیدی است و نه اعتراضات و سرکوب های بعدی اتفاق تازه ای است. مرگ جورج فلوید یاد آور حادثه مشابه دیگری در سال ۲۰۱۴ است. در آن زمان پلیس نیویورک جوان سیاه پوست دیگری با نام اریک گارنر را در حین دستگیری خفه کرد. آخرین جملات او نیز همین بود: نمی توانم نفس بکشم!