داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اجتماعی-سازی-مسئله-فلسطین
دیپلماسی ورزشی و جایگاه دفاع از آرمان فلسطین
۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۸

رسانه های ورزشی ما خیلی انقلابی نیستند یا اگر دوستان انقلابی ما در خبرگزاری هایی چون فارس و تسنیم بخواهند در این مسیر حرکت کنند(که البته نکرده اند) ضریب جدی نمی گیرند.

عکس: افتتاح بزرگ‌ترین نماد فلسطین در تونس
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶

میدان سوم نیز به نام مهندس تونسی «محمد الزواری» که سه سال پیش در مقابل منزل خود در شهر «صفاقس» ترور شد و مقامات تونسی موساد را مسئول ترور وی معرفی کردند، نام‌گذاری شده است.

تصاویری تاریخی از «انتفاضه سنگ» فلسطینی‌ها
۱۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹

۸ دسامبر (۱۷ آذر) هر سال یادآور نخستین انتفاضه فلسطین است که به انتفاضه سنگ مشهور شد؛ این انتفاضه یادآور مقاومت با دست هایی خالی است؛ روزگاری که نوارغزه چون کرانه باختری در سیطره اسرائیل بود و خبری از جنبش های مقاومت و توان نظامی حامیان آزادی فلسطین نبود.

تصاویر: کمپین «#کلنا_معاذ» را می‌شناسید؟
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۵

در جهان برای اعلام همبستگی با معاذ عمارنه عکاس فلسطینی که جمعه گذشته در پی شلیک نیروهای نظامی اسرائیل چشم چپ خود را از دست داد موجی جالب در شبکه های اجتماعی راه افتاد.

از حب اهل بیت در فلسطین چه می‌دانید؟
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۸

اینجا شهر ساحلی عسقلان در سرزمین‌های اشغالی فلسطین است؛ تنها به فاصله ۱۲ کیلومتر در شمال نوار غزه. تا پیش از جنگ، قلب تپنده شهر زیارتگاهی به شمار می آمد که میزبان زائران از جای جای سرزمین فلسطین بود. زیارتگاهی بنام "مقام سید حسین" علیه السلام؛ جاییکه گفته می‌شد سر مبار

روایت محاصره نوار غزه از زبان زائر فلسطینی اربعین
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷

روایت یک زن فلسطینی ار محاصره غزه را در میانه پیاده روی اربعین را اینجا ببینید.

شعار و پرچم حمایت از یمن در بازی فوتبال عربستان با فلسطین
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰

تیم فوتبال سعودی روزهای گذشته با اعتراض گروه‌های فلسطینی و حمایت رژیم صهیونیستی وارد سرزمین‌های اشغالی شد تا مسابقه خود با تیم فلسطین در مرحله مقدماتی جام جهانی برگزار کند.

عزیزان، کمی دقیق‌تر لطفا! «فلسطین» و «یمن» جزو ایران نیست
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳

متاسفانه بسیاری از موضع گیری‌ها بدون پیوست فرهنگی و بدون توجه به ادبیات ضد ایرانی در فضای رسانه‌های منطقه‌ای و حساسیت‌های اذهان جامعه عربی و اسلامی اتخاذ می‌شود؛ سخنانی که تکمیل کننده اتهامات رسانه‌های ضد ایران و مقاومت با تاکید بر کلیدواژه «نفوذ» و «امپراطوری فارسی» است.

نوشته‌ی عاشورایی شهید فلسطینی «باسل الاعرج»
۱۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

مادرم مرا با عشق به اهل بیت و دوستان ایشان و دشمنی با دشمنان‌شان شیر داد و غم حسین را با شیر خود برای من به ارث گذاشت که آن را از مادرش و مادربزرگش گرفته بود. 

از «حسین» برایمان بگو!
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

 خاطره‌ای جالب از رضا امیر خانی در جمع متحصنین در فرودگاه مهرآباد، سال ۱۳۸۷ که خواندنی است.