داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار ستاد-کل-نیروهای-مسلح
چرا در کمتر از ۷۲ ساعت آموزشی سربازی کاهش یافت؟
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶

در حالی که دو روز پیش اعلام شد دوره آموزشی سربازان از یک ماه به دوماه تغییر پیدا کرده است، امروز وظیفه عمومی اعلام کرد که به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا مدت این دوره همان یک ماه است.

مجاهدت‌های سردار «علی فضلی» چراغ راه نسل جوان است
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی با تبریک انتصاب جانشین معاون هماهنگ‌کننده سپاه، بیش از چهار دهه مجاهدت‌های خالصانه سردار فضلی را مشعل پرفروغی دانست که راهنمای نسل جوان است.

جزئیات جلسه غیرعلنی مجلس با حضور سرلشکر باقری
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس درباره جزئیات نشست غیرعلنی، گفت: رئیس ستاد کل نیروهای مسلح مباحث دقیق و مستند و منسجمی درباره توانمندی نظامی و دفاعی ایران و آمادگی کشورمان برای مقابله با هر گونه تهدید داشتند.

مشمولان تا یک هفته پس از آزمون سراسری، مهلت اعزام به خدمت دارند
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵

ستاد کل نیروهای مسلح با صدور بیانیه‌ای آورده است: مشمولین وظیفه تا یک هفته پس از تاریخ آزمون سراسری کنکور مهلت اعزام به خدمت دارند.

سرلشکر باقری فردا مهمان مجلس یازدهم است
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶

عضو هیئت رئیسه مجلس از جلسه غیر علنی مجلس با حضور سرلشکر باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برای بررسی مسائل امنیتی منطقه، خبر داد.

قالیباف: اقتصاد و صنعت نیز مردمی شود، پیشرفت خواهد کرد
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۷

رئیس مجلس گفت: اگر اقتصاد و صنعت نیز مردمی شود، پیشرفت خواهد کرد و همان گونه که در صنایع دفاعی به پیشرفت های درخشان دست یافته ایم، خواهیم توانست در تولید ملی نیز شاهد جهش و موفقیت های چشمگیر باشیم.

هر نوع خطای محاسباتی دشمن را قاطعانه و بی‌درنگ پاسخ خواهیم داد
۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح ایران لحظه‌ای از فتنه‌سازی‌ها و حیله‌گری‌های نوین علیه این سرزمین غفلت نکرده و هر نوع خطای محاسباتی آنان را قاطعانه و بی‌درنگ پاسخ خواهند داد.

حرکت مردم و مسؤولان در مبارزه با کرونا جهادی، عظیم و افتخارآفرین است
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱

رهبر انقلاب فرمودند: باید از نیروهای داوطلبِ جوان، بسیجی و طلبه نیز قدردانی کرد که در عرصه‌های سخت و خطرآفرین از جمله غسل و کفن و دفن ورود کردند و این کار دشوار را بر عهده گرفتند.

نور موازنه قدرت را دچار تغییر و تحول کرد
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: قدرت‌نمایی ماهواره نور ضمن تغییر موازنه قدرت به نفع ملت ایران، دشمنان انقلاب و نظام را با شکست فاحش اطلاعاتی مواجه ساخت.

پیام سرلشکر باقری به کشورهای منطقه درباره کرونا
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام‌هایی جداگانه به وزرای دفاع و رؤسای ستاد نیروهای مسلح کشورهای منطقه از اعلام آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای انتقال تجارب در حوزه مقابله با ویروس کرونا خبر داد.