داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دولت-جوان
صف طولانی کاندیداهای۱۴۰۰
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

 انبوه مشکلات اقتصادی و دشواری‌های سیاسی داخلی و خارجی پیش روی مدیران و تصمیم‌گیران، وضعیت مدیریت کشور را نیازمند ناخداهایی کارآزموده و مجرب می‌کند تا کشتی بحران‌زده ایران را در میانه طوفان‌های ویرانگر امروز، اگر به مقصد نمی‌رساند؛ لااقل به صخره نکوبد. اما مگر این انبوه کاندیدا که برای اداره همه وزارتخانه‌های کشور کفایت می‌کند، مشکلات را نمی‌دانند؟

دولت جوان حزب الهی و یک خطای راهبردی
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴

بنظر می رسد رهبری با توجه به همین آسیب، امسال به شاخص های دولت جوانان انقلابی پرداخته اند و فراتر از سن وسال به مختصاتی که می توان یک فرد و دولت را دولت جوان حزب الهی نامید اشاره کردند.

باید رئیس دولت جوان سر کار بیاید
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

وی با اشاره به تاکید مجدد رهبر انقلاب برای استفاده از جوانان در مسئولیت‌های مختلف، گفت: رهبر انقلاب در این جلسه هم تاکید کردند که باید جوان‌ها در کشور به کارگیری شوند و همچنین فرمودند که اگر قرار است جوانان به کار گیری شوند باید رئیس دولت جوان سرکار بیاید.

نیروهای جوان و آتش به اختیار باید روی کار بیایند
۲۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: با ادامه وضعیت موجود مشکلات ما حل نمی‌شود؛ امروز نیروهای جوان و آتش به اختیار آمادگی کامل برای فعالیت دارند. نیازی نیست که این نیرو ها را در پستهای بالا و حساس بکار گیری کنید.

روحانی از رسانه در راه غلط استفاده کرد
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۹

آقای روحانی فهم خوبی از رسانه‌ها داشت و متاسفانه از این فهم خوب را در راه غلطی استفاده کرد  و به حاشیه‌سازی در رسانه‌ها پرداخت، یعنی هر زمان قرار بود مسئله مهمی طرح شود ما با یک حاشیه‌سازی رسانه‌ای همراه بودیم که هم از سمت دولت حمایت می‌شد و هم تیم رسانه‌ای منتسب به دولت با همه توان پای کار می‌آمدند و فریب رسانه‌ای مورد نیاز را می‌دادند.