داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-نفت
وزارت نفت قانون سهمیه بندی بنزین را درست اجرا نمی‌کند
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت و وزارت کشور قانون سهمیه بندی بنزین را به درستی اجرا نمی‌کنند.

زنگنه: نیازمند ۱۰ میلیارد دلار هستیم
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

وزیر نفت گفت: برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی نیازمند اعتباری ۱۰ میلیارد دلاری هستیم، اما نمی‌توان در شرایط تحریم این اعتبار را تامین کرد.

بنزین تک نرخی ١٨٠٠ تومانی صحت ندارد
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹

کسری نوری، مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در پی مطرح شدن شایعه تک نرخی شدن بنزین از روز دوشنبه هفته جاری با قیمت ۱۸۰۰ تومان، گفت: این خبر صحت ندارد و این موضوع در مجموعه وزارت نفت به عنوان مجری طرح، نه مطرح است و نه فردی از آن اطلاع دارد.

توضیحات روابط عمومی پالایش و پخش درباره آمارهای وزیر نفت
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲

روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در پاسخ به گزارش این خبرگزاری با عنوان «وقتی وزارت نفت آمارهای زنگنه درباره پیشرفت پالایشگاه‌ ستاره خلیج فارس را تکذیب می‌کند» توضیحاتی ارائه داده است.

وزارت نفت در مورد کیفیت بنزین باید گزارش بدهد
۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه برای کشف منشاء بو در تهران باید از نهادهای بین المللی کمک گرفت، گفت:وزارت نفت در مورد کیفیت بنزین گزارش دهد.

بازخوانی ۵ وعده‌های مهم هزاروچهارصدی زنگنه
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۱

۵ برنامه از مهمترین برنامه‌های وزارت نفت دولت‌های یازدهم و دوازدهم قرار است در سال ۱۴۰۰ تکمیل شوند و به بهره‌برداری برسند.

پالایشگاه سازی به سبک زنگنه، ۲۰ هزار میلیارد تومان برای هیچ!
۲۸ آذر ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵

پروژه احداث واحدهای پالایشی سیراف که چند سال از توقف آن می‌گذرد، به نظر می‌رسد با خبر وزیر نفت در مورد تامین ۲۰ هزار میلیارد تومان سرمایه از منابع بانک مرکزی دوباره در دستور کار وزارت نفت قرار گرفته است. پروژه‌ای که بسیاری بر غیرکارشناسی بودن احداث آن تاکید دارند.

سبقت عراق در تولید نفت از ایران
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵

معاون اداره کل امور پژوهش وزارت نفت با ابراز اینکه ایران از نظر تولید نفت در اوپک بعد از عراق قرار گرفت، گفت: مطالعات پیرامون میادین نفتی به دانشگاه‌های مهم کشور سپرده شد.

زنگنه کارت سوخت را با تک نرخی کردن بنزین از دور خارج کرد
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

یک کارشناس اقتصاد انرژی گفت: وزارت نفت با تک نرخی کردن بنزین، کارت سوخت را عملا از دور خارج کرد و این تصمیم باعث شد در طول سه سال روزانه ۲۰ میلیون لیتر بنزین از منابع کشور هدر رود.

فاجعه «فاز ۱۲ پارس جنوبی»: از مهاجرت گاز ایران به سمت قطر تا همراهی «زنگنه»
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵

انتشار گزارش فعالیت‌های توتال در پارس جنوبی بعد از گذشت ۲۰ سال، حائز نکات قابل توجهی بود که جای ورود نهادهای نظارتی در آن خالی است. بعد از گذشت دو دهه از توسعه میدان گازی پارس جنوبی که اشکالات اساسی در آن بروز پیدا کرده، آیا کسی پیگیر اشتباهات صورت گرفته توسط شرکت‌های داخلی و خارجی که منجر به حیف و میل سرمایه‌های مردم شده، خواهد بود؟