داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-نفت
زنگنه: در تلاشیم با غیر اوپک توافق کنیم
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲

وزیر نفت هشتمین نشست وزارتی اوپک و غیراوپک را سخت عنوان کرد و گفت: روسیه تاکنون نظر رسمی موافق درباره پیشنهاد اوپک مبنی بر کاهش تولید اعلام نکرده، اما صراحتاً هم مخالفتی ابراز نکرده است.

جزئیات تدوین استاندارد بنزین یورو ۵
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد با تشریح جزئیات تدوین استاندارد بنزین یورو ۵، گفت: داستان مرغ و تخم‌مرغ خودروسازان و وزارت نفت یک بازی تکراری است و نمی‌توانیم منتظر بمانیم.

سهمیه LPG خانوارها در قالب کارت بانکی تخصیص داده می‌شود
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش گفت: شرکت ملی پخش اساسا استفاده از LPG را به عنوان سوخت خودرویی قبول ندارد و سیاست کنونی وزارت نفت، توزیع خانگی LPG در کنار صادرات مازاد آن است.

وزیر نفت اعتقادی به استفاده از ظرفیت جوانان ندارد
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی گفت: نیازمند تدوین قانون جامع کسب و کارهای دانش‌بنیان و اینترنتی در مجلس آینده هستیم.

فیلم: شایعه وجود آب در بنزین‌ها
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸

پیرزوبخت: به طور مستمر نازل های جایگاه های سوخت بررسی می‌شود.اگر نازل های جایگاه سوخت، عمدا کم فروشی کنند، با آنها برخورد می‌شود. بررسی وجود آب در بنزین بر عهده وزارت نفت است.

عدم نظارت بر رفتار نمایندگان، فساد در مجلس دهم به وجود آورد
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۰

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس، ورود نمایندگان دولتی به مجلس، نظارت منفعلانه و هزینه‌های بالای ریخت و پاش‌های انتخاباتی را عامل فساد اقتصادی برخی نمایندگان مجلس دهم خواند.

وزارت نفت قانون سهمیه بندی بنزین را درست اجرا نمی‌کند
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: وزارت نفت و وزارت کشور قانون سهمیه بندی بنزین را به درستی اجرا نمی‌کنند.

زنگنه: نیازمند ۱۰ میلیارد دلار هستیم
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

وزیر نفت گفت: برای اجرای طرح‌های بهینه‌سازی نیازمند اعتباری ۱۰ میلیارد دلاری هستیم، اما نمی‌توان در شرایط تحریم این اعتبار را تامین کرد.

بنزین تک نرخی ١٨٠٠ تومانی صحت ندارد
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۹

کسری نوری، مدیرکل روابط عمومی وزارت نفت در پی مطرح شدن شایعه تک نرخی شدن بنزین از روز دوشنبه هفته جاری با قیمت ۱۸۰۰ تومان، گفت: این خبر صحت ندارد و این موضوع در مجموعه وزارت نفت به عنوان مجری طرح، نه مطرح است و نه فردی از آن اطلاع دارد.

توضیحات روابط عمومی پالایش و پخش درباره آمارهای وزیر نفت
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲

روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در پاسخ به گزارش این خبرگزاری با عنوان «وقتی وزارت نفت آمارهای زنگنه درباره پیشرفت پالایشگاه‌ ستاره خلیج فارس را تکذیب می‌کند» توضیحاتی ارائه داده است.