داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دانشگاه-صنعت-نفت
آشنایی با ژنرال‌هایی که زنگنه بر سر کار آورد
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۹

شاید بهتر باشد معنی ورود ژنرال‌ها به صنعت نفت را در میان معاونان او  جستجو کرد. وزارت نفت ۱۰ معاونت دارد که از میان این معاونت‌ها، اغلب افراد بکارگرفته شده غیر نفتی هستند.

استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه نفت، تحت فشار افکار عمومی
۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

معاون سرمایه انسانی وزارت نفت، از پیگیری‌ها برای دریافت مجوز استخدامی فارغ التحصیلان گروه الف خبر داد.

زنگنه این دانشگاه را نمی‌خواهد
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲

استاد دانشگاه نفت معتقد است که واگذاری دانشگاه دیرینه صنعت نفت، صرفا تصمیم شخصی بیژن زنگنه است که هیچ پشتوانه‌ای ندارد. او اشکالات موجود در دانشگاه را دلیلی بر تعطیلی آن نمی‌داند.

رای دیوان عدالت اداری بر ابقای دانشگاه نفت ذیل وزارت نفت
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۷

با حکم دیوان عدالت اداری، دانشگاه صنعت نفت ذیل وزارت نفت خواهد ماند.

با سرمایه‌های انسانی صنعت نفت چه کرده‌ایم؟
۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

مشاور اسبق وزیر نفت وضعیت نیروی انسانی در نفت را یک بحران می‌داند که حاصل مشکلات انباشته شده است. وی معتقد است که کلیدواژه جوانگرایی که این روزها مرسوم شده، شعاری بیش نیست و باید ارتقاء منطقی سازمانی ایجاد کرد. او در ادامه از تصمیمات سیاست‌زده در صنعت نفت می‌گوید.

یک بام و دو هوای نماینده‌های آبادان در مورد دانشگاه صنعت نفت
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱

عامر کعبی نماینده مردم آبادان در مجلس پس از پیگیری‌ها برای تجمیع دانشگاه صنعت در این شهر، این بار در نطق میان دستور خود به وزیر نفت تذکر داد.

پیشرفت ۷۰ درصدی دانشکده نفت جدید شهر اهواز
۱۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

با وجود یکی از قدیمی ترین دانشکده های نفت کشور در شهر اهواز، دانشکده نفت و گاز دانشگاه دولتی این شهر با کمک های وزارت نفت در حال ساخت است.

چالش تربیت نیروی انسانی در «صنعت نفت» و عزم جزم رانت‌داران!
۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

ریشه عدم تمایل بیژن زنگنه به حفظ دانشگاه نفت را باید در جایی دید که وی بدون داشتن رویکرد معینی در قبال تربیت نیروی انسانی، چاره را نه در اصلاح دانشگاه که در برچیدن آن می‌داند! موضوعی که زمینه‌ی فرصت طلبی‌ها را ایجاد کرده است.

تعیین تکلیف دانشگاه صنعت نفت پس از بررسی‌های حقوقی
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲

در جلسه صد و هشتاد و سومین شورای عالی اداری به ریاست دکتر جهانگیری گزارش ساماندهی موسسات آموزشی و پژوهشی وابسته به دستگاه های اجرایی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نامه فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت به رئیس قوه قضائیه
۱۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۵

تعدادی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعت نفت در پی اخلال در روند دادرسی شکایت‌شان به تصمیم دیوان عدالت اداری در لغو تعهد استخدامی وزارت نفت در نامه‌ای سرگشاده خطاب به آیت الله رئیسی نوشتند.