داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گردشگری
سفر و تور، یکی از بهترین تجربه های زندگی
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۲

قبل از اینکه روزمرگی پایش را در زندگی باز کند، خستگی از کارهای پر استرس، دست و پا گیر بشود و انرژی را از ما بگیرد، باید دور شد. باید از همه چیزهایی که هر روز اتفاق می افتند و منتظرند که ما به آنها، رسیدگی کنیم، کمی دور شویم یا حتی یکم بیشتر.

آغاز فعالیت شبکه بوم گردی تا دو هفته آینده
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

با شروع فصل تابستان و به اوج رسیدن فصل سفر، بسیاری از مردم کم کم آماده سفر به مناطق مختلف ایران می‌شوند. مسافران اهداف مختلفی برای سفر دارند. اهدافی مثل زیارت، گردشگری، استفاده از آب و هوای خوب، اقامت در مناطق بکر، مشاهده آثار باستانی و تاریخی، و سایر دلایل، از جمله مواردی هستند که مسافران را به نقاط مختلف ایران می کشانند.

فیلم: دارند با پرداخت این وام‌ها به ما کلک می‌زنند!
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

حرمت الله رفیعی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی اظهار داشت: به معاون اول رئیس جمهور گفتم شما با وام‌های (۱۲-۱۰ میلیون تومانی) کرونایی دارید به ما کلک می‌زنید. با پرداخت وام‌های ۱۲ میلیونی با سود ۱۲ درصد، فقط چرخ بانک‌ها به گردش درخواهد آمد، چرا منتش را به اصناف میگذارند!؟

تبلیغ سفر به استان‌های قرمز!
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰

موج دوم اپیدمی کرونا در استان‌های خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و هرمزگان در جریان است، با این حال تبلیغ برای سفر به برخی از این مناطق در دستور کار قرار گرفته است.

بعد از سفر ۱۴ روز مراوده نکنید
۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۹

پس از بازگشت از سفر، ۱۴ روز مراوده‌های اجتماعی را محدود کنید تا درصورت ناقل بودن، افراد آسیب‌پذیر را درگیر بیماری نکنید.

اطلاعیه سفر در تعطیلات عید فطر
۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در آستانه عید سعید فطر در اطلاعیه‌ای از دستگاه‌ها و نهادهای خدمت رسان در حوزه سفر خواست با توجه به‌ضرورت تکریم مسافران و گردشگران، تمهیدات لازم را برای ارائه خدمات ایمن و استاندارد فراهم کنند.

تصاویر: هتل‌های سوت و کور ایران در دوران کرونا
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۱

با شیوع کرونا در جهان به صنعت گردشگری لطمه بزرگی خورده است. در این بین هتل‌ها نیز این روزها حال خوبی ندارند.

ضرر تکان‌دهنده کرونا به صنعت گردشگری
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۰

شورای جهانی سفر و جهانگردی هشدار داده است که 75 میلیون شغل مرتبط با این صنعت از دست  خواهد رفت.  

قولی که داده نشد!
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸

دو هفته از زمانی که معاون اول رئیس جمهور قول اختصاص ۳۸ هزار میلیارد ریال خسارت ناشی از کرونا را به فعالان گردشگری داد گذشت ولی هنوز ریالی از آن پرداخت نشده است.

ضرر روزانه‌ هتل‌های ترامپ از کرونا
۱۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶

مطابق بررسی وال‌استریت‌ژورنال مجموعه هتل‌های ترامپ روزانه یک میلیون دلار ضرر می‌کنند.